Як виправити вм'ятину.

Всілякого роду випадковості (ДТП, хулігани, які грають з м'ячем діти та інші) можуть стати причиною, через які на вашому улюбленому автомобілі з'являються ушкодження у вигляді вм'ятин на кузові. Як правило, кузовная робота в автосервісах майстрами оцінюється дуже дорого, що не кожному буває по кишені. Тому, щоб заощадити на послугах фахівців, можна самому постаратися позбутися від вм'ятини досить простим, ефективним і перевіреним способом.
Інструкція
1
Візьміть звичайний більш чи менш потужний фен для сушіння волосся. Увімкніть його в мережу і нагрівайте місце вм'ятини на кузові потоком гарячого повітря не менше 1-2 хвилин (час нагріву залежить від потужності фену, тому нагрівати потрібно доти, поки метал не стане гарячим).
2
У будь-якому салоні комп'ютерної техніки продається балончик зі стисненим повітрям. Вони бувають різні, але вам підійде абсолютно будь-який. Перевернувши балончик, рясно обприскуйте вже нагріту поверхню вм'ятини скрапленим повітрям доти, поки не з'являться сліди паморозі. Ця процедура займе не більше 20-30 секунд.
3
Зачекайте, поки не зникне утворився іній, і спостерігайте, як вм'ята метал буде випрямлятися.
4
Протріть вм'ятину до натурального блиску.
Зверніть увагу
Намагайтеся діяти максимально акуратно і дбайливо по відношенню до вм'ятині, здійснюючи дану роботу. Будь-яка неправильна дія в подальшому може привести до лущення фарби на місці пошкодження.
Корисна порада
Якщо звичайно вм'ятина на вашому автомобілі дуже велика, то даний спосіб, швидше за все, буде не достатньо ефективним. Його найкраще застосовувати при незначних пошкодженнях, в цілях економії не тільки грошових коштів, але й часу.