Як навчитися бути впевненим у собі.

Впевненість в собі - дуже важливий фактор. Від нашої манери проявити себе залежить практично все наше життя - починаючи від роботи і закінчуючи особистими відносинами. Люди дивляться на нас і оцінюють, з ким вони мають справу, що ми з себе представляємо, чого ми добилися, і все це залежить від того, наскільки впевнено ми себе проявляємо в той чи інший момент життя. І ключ до того, щоб навчитися бути впевненим в собі , лежить всередині нас.
Інструкція
1
Визначте сферу самоствердження. Це може бути будь-яка сфера - робота, особисте життя, хобі або загальна успішність життя. Найголовніше - щоб у цій сфері ви абсолютно вільно себе почували, щоб ви знали, що це саме це приносить вам радість і спокій. Якщо вам складно проаналізувати, робіть записи. Акумулюються в собі ці емоції, щоб ви могли в потрібний момент їх використовувати для досягнення своїх цілей.
2
Вимкніть внутрішній діалог. Внутрішній діалог, звичайно, вельми корисна річ, але корисна тільки коли ви наодинці сам з собою, а у випадку з спілкуванням з людьми ви повинні не думати, а діяти з метою справити враження впевненого в собі людини, навіть якщо таким не є.
3
Поставте якір на стан впевненості. Згадайте ту ситуацію, в якій ви себе почували якомога більш впевнено, згадайте, що їй передувало, згадайте в найдрібніших деталей, перейдіть її в голові пару раз. Коли ви будете прокручувати її втретє, на моменті, що передує самому високому відчуттю впевненості, поставте якір. Це може бути будь-яке кинестетическое вплив - пощипування мочки вуха, стискання зап'ястя, головне, щоб ця дія була природно і непомітно для оточуючих. Поставте два-три якоря, і в потрібний момент активуйте їх.
Зверніть увагу
При частому використанні якорів вони мають тенденцію втрачати свою силу, пам'ятайте про це.
Корисна порада
Обов'язково ставте декілька якорів!