Як встановити домофон.

Незмінними атрибутами сучасного часу для захисту житла є металеві двері, охоронна сигналізація та решітки на вікнах. Не менш популярними вважаються пристрої, які обмежують доступ не тільки в саму квартиру, але і в під'їзд будинку. Одним з таких пристроїв є домофон , який дозволяє кожному мешканцеві вирішувати, впускати сторонньої людини в під'їзд чи ні. Людина, що знаходиться на вулиці, набирає номер квартири на пристрої, встановленому на під'їзді, і натискає кнопку "В", що позначає "виклик", а в цей час в квартирі лунає дзвінок. Господарю необхідно просто натиснути кнопку на переговорному пристрої, і людина з боку під'їзду легко може потрапити в будинок. У тих будинках, в яких встановлені домофон и, завжди чисто, так як будинок захищений від непрошених гостей.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно визначитися з прихильниками та противниками установки домофон а в під'їзді. Це важливо, тому що вартість роботи і самого пристрою ділиться на кількість квартир в під'їзді. Двері та домофон є колективною власністю і в їх придбанні повинні все приймати участь. Як правило, за тих, хто відмовляється платити, оплачують інші погодилися. Всі люди отримують 2 електронних ключа та детальну інструкцію по експлуатації домофон а. У тих людей, які відмовилися оплачувати послуги з установки домофон а, переговорний пристрій в квартирі встановлено не буде до тих пір, поки вони сплатять борги іншим мешканцям.
2
Далі потрібно визначити список з кількістю необхідних електронних ключів для кожної квартири. Два ключа видається безкоштовно, а за кожен додатковий необхідно оплатити за тарифами фірми, яка встановлює домофон .
3
Потім необхідно зібрати гроші з мешканців і оформити відповідні документи. Договір укладається з людиною, що представляє всіх мешканців під'їзду. Він повинен прийти у фірму з паспортом. Представнику, як правило, не потрібно платити за установку домофон а.
4
Для укладення договору потрібно внести 50% загальної вартості робіт та матеріалів, яка включає: установку домофон а на двері під'їзду, установку пристроїв для переговорів в квартирах, 2 електронних ключа для кожної квартири та інструкцію по експлуатації домофон а, монтаж, перевірку та підключення обладнання і гарантію на 1 рік на обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oS-ZjbJZudM
Зверніть увагу
Фахівці, які займаються установкою переговорних пристроїв, працюють протягом усього робочого дня і готові прийти в будь-який час зручний для вас, тому сидіти вдома, і чекати немає абсолютно ніякої необхідності.
Корисна порада
Разом з оплатою за роботу і установку устаткування можна відразу замовити і оплатити додаткові електронні ключі, металеві двері і дверний доводчик.
Ви бажаєте самостійно встановити домофон? Це досить легко зробити, не звертаючись в спеціалізовану компанію. Найдешевший домофон - аудіотрубка. Ви можете вибрати дорожчу модель або встановити відеодомофон. Все залежить тільки від ваших побажань і фінансових можливостей.

Вибір пристрою

Установка домофона починається з вибору викличного пристрою. Воно встановлюється зовні приміщення і дозволяє робити дзвінок абоненту і вести з ним переговори. В магазинах представлений широкий асортимент пристроїв, ціни залежать від моделі домофона. Пристрої для виклику призначаються не тільки для дзвінка одному або двом абонентам. У продажу є і багатоабонентські домофони. Купіть підходящий комплект. Якщо ви не бажаєте витрачати більшу суму, варто придивитися до простого аудіопереговорних влаштуванню. Говорячи про ВІДЕОДОМОФОНІВ, треба сказати, що вони бувають чорно-білими або кольоровими. Встановивши такий пристрій, ви не тільки зможете вести переговори, але і бачити простір перед воротами чи дверима. Підключіть кілька прихованих камер, це дозволить збільшити кут огляду. Електрозамками також можна керувати за допомогою домофона. Після того, як ви вибрали комплект, визначте місце установки пристрою. Врахуйте, що від цього залежить не тільки кут огляду, а й зручність користування домофоном. Найкраще встановити викличний пристрій біля вхідних дверей на висоті близько 155 см від підлоги. Що стосується самого домофона, то його можна встановити в будь-якому місці будинку або квартири.

Підключення домофона

Після того, як ви визначили найбільш підходяще місце для домофона, починайте прокладати кабель. Від того, наскільки якісно ви виконаєте цей етап, залежить стабільність роботи пристрою. Краще всього купити спеціальний кабель або екрановану «виту пару». Врахуйте, що кабель не повинен бути довше 30-40 метрів. Якщо ви збираєтеся поставити електрозамок з керуванням, купите додатковий силовий кабель і прокладете його до дверей. Схема підключення замка може бути різною. Кабель, в одному випадку, йде від дверей до домофону, а в іншому - від дверей до звуків влаштуванню. Крім того, вам доведеться підвести кабель живлення 220 В до місця установки домофона. Тепер можна переходити до установки устаткування. Якщо ви всі кроки до цього виконали правильно, то цей процес не займе багато часу. Обладнання кріпиться саморізами. Спочатку необхідно намітити місця під кріпильні шурупи. Після цього варто просвердлити отвори і підключити електропроводку. Закріпіть обладнання і включіть в мережу. Пристрій повинен заробити. Будьте уважні при підключенні, що не переплутайте дроти. Хоча помилитися тут практично неможливо. Якщо робота вам здалася складною або ви не впевнені в своїх силах, краще всього звернутися до професіоналів.