Як зробити сторінку стартовою.

Коли людина користується інтернетом дуже часто, він починає виділяти для себе якісь цікаві адреси, відвідуючи їх набагато частіше за інших. Чи є способи спростити доступ до одного з таких сайтів? Звичайно ж так, і сьогодні ми розберемося в тому, як зробити сторінку стартовою в різних браузерах.
Інструкція
1
У кожної людини свої причини робити ту чи іншу сторінку стартовою. Наприклад, деякі хочуть перевіряти пошту, інші читають якийсь форум, третім необхідний частий доступ до відеозаписів і т.д. Об'єднує всіх цих людей лише одне - необхідність зробити сторінку стартовою. І хоча основний принцип однаковий, інтерфейси браузерів відрізняються, тому розглянемо кожен випадок окремо.
2
У найпопулярнішому браузері Google Chrome сторінку можна зробити стартовою в такий спосіб. Праворуч вгорі виберіть значок меню, далі в випадаючому списку «Настройки». Відшукайте пункт «Початкова група», виберіть «Наступні сторінки» та натисніть кнопку «Додати». Впишіть потрібну адресу і натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти параметри. Тепер після кожного запуску у вас буде відкриватися ваша сторінка.
3
У стандартному Internet Explorer відшукайте справа вгорі значок шестерінки, натиснувши його, ви побачите меню. Виберіть і натисніть «Властивості браузера». Нас цікавить пункт «Домашня сторінка», впишіть у відповідну форму свою адресу. Перевірте пункт «Автозавантаження», там має бути вибрано «Починати з домашньої сторінки». Щоб зміни вступили в силу, не забудьте натиснути кнопку "Ок". Тепер ваш адресу встановлений в якості стартової сторінки.
4
В Opera стартова сторінка робиться таким чином. Зліва вгорі натисніть на значок меню «Opera». Потім виберіть "Налаштування". Далі пункт «Браузер», трохи правіше відшукайте «При запуску», виберіть «Відкрити певну сторінку чи кілька сторінок». Натисніть кнопку «Поставити сторінки». Введіть в віконечку адресу своєї сторінки або декілька. Натиснувши «Ок» і перезапустивши браузер, ви побачите в якості стартової сторінки свою адресу.
5
У браузері Mozilla Firefox зліва вгорі виберіть пункт меню у вигляді значка «Firefox». Далі «Настройки». Потім «Основні» і в віконечку «Домашня сторінка» впишіть свою адресу. Зверніть увагу на що випадає "При запуску Firefox». Якщо хочете, щоб завжди запускалася стартова сторінка, виберіть пункт «Показати домашню сторінку».
6
В Safari відкрийте меню «Правка», далі «Настройки». Виберіть закладку з назвою «Основні». Відзначте «Домашня сторінка» в пункті «У нових вікнах відкривати» і введіть потрібну адресу.