Як визначити срібло в домашній умовах. Як опредилить незбиране срібло від напилення.

Срібло - дивовижний ювелірний метал, який таїть в собі цілющу силу. З давнини його широко використовують для виготовлення прикрас, посуду, ритуальної начиння. При покупці ювелірних виробів, в першу чергу виникає питання, справжності метала. За якими ознаками відрізнити справжнє срібло в домашніх умовах?
Інструкція
1
Для початку обов'язково подивіться наявність клейма та проби металу. Цей найпростіший ознака, але він не дає 100% гарантії справжності. Клеймо можуть легко підробити. Але у кожного ювелірного виробу наявність цього клейма має бути обов'язковим.
2
Срібло є занадто теплопровідним металом, тобто якщо ви сожмете виріб в руці або опустіть в окріп, воно миттєво ставати тієї ж температури.
3
За допомогою сірчаної мазі. Якщо ви намажете виріб сірчаної маззю, яка вільно продається в аптеках, і залишите на кілька годин, то у срібного вироби це місце, на якому лежала мазь повинно почорніти.
4
Так само можна використовувати йод, крейда, спеціальний реактив «тест на срібло», реакція на які буде аналогічною реакції на сірчану мазь.
5
Потріть срібну річ в руках, якщо після цього долоні залишаться чистими, то це говорить про якість металу. А якщо руки забрудняться, то швидше за все срібло розбавлене цинком.
6
Наявність срібного напилення можна перевірити за допомогою звичайної голки. Якщо процарапать виріб голкою, то напилення сповзе, оголивши метал. Зазвичай використовують латунь, яка має червонуватий колір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4Nip5NYE7F4