Як підняти повіки.

Кожна жінка прекрасна по-своєму. Незважаючи на це, багато хто з представниць прекрасної половини людства мріють мати ідеальні риси обличчя. Деякі з них йдуть на крайні заходи - виправляють дрібні недоліки за допомогою пластичних хірургів. Процедура підтягування повік, наприклад, називається блефаропластика. Однак дана операція вимагає не тільки великої сили волі, але і грандіозних матеріальних затрат. Якщо ви не готові настільки кардинально міняти свою зовнішність, то можна злегка підняти повіки за допомогою макіяжу.
Вам знадобиться
  • Для роботи вам знадобляться світлі і темні тіні для повік, туш, а також пудра і щипці для завивки вій.
Інструкція
1
Перед тим, як фарбувати очі, трохи припудріть повіки . Це зробить макіяж устойчівим.Начать роботу краще з внутрішніх куточків очей. Нанесіть на них невелика кількість світлих тіней і ретельно розтушуйте.
2
Тепер намалюйте куточки тінями на кілька тонів темніше на зовнішній стороні століття. Це дозволить привідкрити очей.
3
Зробіть завивку вій щипцями. Як альтернативу можна використовувати підкручує і подовжує тушь.В завершення макіяжу очей нанесіть світлі або сріблясті тіні під брову. Крім цього, незайвим буде підвести нижню повіку по лінії росту вій світлим олівцем.
Зверніть увагу
Ніколи не підводите нижню повіку темним олівцем. Це візуально зменшує глаз.Кроме цього, краще не фарбувати нижні вії.
Корисна порада
Не використовуйте в макіяжі занадто темні відтінки тіней. Він можуть створити відчуття, що очі розташовуються ще глубже.Еслі ви хочете максимально підкреслити очі, то вздовж лінії росту вій на рухомому столітті можна намалювати тонку стрілку.