Як відрізнити масло від маргарину.

Столовий маргарин схожий на вершкове масло за кількома ознаками: за складом, по засвоюваності його організмом, по харчовій цінності. Багато в чому він близький до вершкового масла за ароматом і смаком. Але є кілька простих правил, знаючи які, ви зможете з більшою ймовірністю визначити - масло перед вами або маргарин.
Інструкція
1
Уважно прочитайте написи на упаковці. Слова "натуральне", "екологічно чисте" - ще не показник того, що перед вами масло . "Легке масло ", "бутербродне масло " - це по суті маргарин. Повинна обов'язково бути написана фраза "Масло вершкове". Також плюсом на користь масла будуть слова типу "коров'яче масло " або "виготовлено з вершків"
2
Якщо на пачці вказано ГОСТ під номером Р 52969-2008, це - вершкове масло . Втім, і тут потрібно бути уважними і звернути увагу на ціну такого масла. Якщо 200-грамова пачка коштує 19 рублів, швидше за все - це підробка. Справжнє масло має коштувати мінімум 30-40 рублів за упаковку.
3
На тій же пачці вивчіть склад продукту. Вершкове масло виготовляється тільки з молока або вершків. Якщо ж у складі значаться рослинні жири (арахісове, кокосове, пальмове масло або взагалі "замінник молочних жирів"), перед вами - маргарин.
4
Відрізнити масло від маргарину можна дослідним шляхом. Але тільки в домашніх умовах. Залиште куплену пачку на 1:00 на кухонному столі. Якщо на ній з'явилися краплі води, це - маргарин. Такий же висновок буде, якщо опущений в воду шматочок з пачки не розчиниться рівномірно, а розшарується на частинки.
5
Можна відрізнити справжнє масло за кольором: вона не повинна бути ні жовтим, ні білим.
6
Пам'ятайте ще одне: вершкове масло практично не пахне. І вже точно ви не повинні відчути ніякого запаху, понюхавши обраний продукт через паперову упаковку.
Зверніть увагу
Холестерину в вершковому маслі менше, ніж у сирі або яйцах.Прі шлунково-кишкових захворюваннях масло допускається, а маргарин - нет.Содержаніе жиру в російському вершковому маслі - від 70 до 82 відсотків. Але більша жирність не означає - кращу якість. У самому жирному масло - менше вологи, завдяки чому масло довше зберігається.