Як освітлити відео.

Якщо ви довго трудилися над установкою світла, але при перегляді знятого матеріалу виявили, що зйомка вийшла занадто темною - не впадайте у відчай, сучасні відео редактори дозволяють робити корекцію відео будь-якої складності. Причому зробити це можна в домашніх умовах, на комп'ютері, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • Програма Windows Movie Maker
Інструкція
1
Перенесіть відео, яке збираєтеся редагувати на доріжку. У вкладці "Монтаж фільму" виберіть заголовок "Перегляд відеоефектів". Зі списку пропонованих відеоефектів виберіть "Яскравість, збільшити". "Зачепите" мишею ефект і перетягніть його на відео, яке ви помістили на доріжку.
2
Накладайте ефект багаторазово, поки не отримаєте яскравість потрібного рівня. Також можете скористатися ефектом "Яскравість, зменшити", якщо хочете зробити картинку більш темною.
Зверніть увагу
При додаванні яскравості ви неминуче зіткнетеся з проблемою "вибілення" картинки - використовуйте ефект "Контраст" для відновлення колірного балансу.
Корисна порада
Використовуйте професійні відео редактори (Adobe Premier Pro, Edius, Avid, Final Cut і т.д.) в цих програмах є можливість регулювати рівень яскравості вручну - відповідно підібрати рівень яскравості більш точно.