Як полагодити psp.

Сучасні іграшки так само хороші, як і інші інноваційні технології нашого століття. Новомодне psp стало таким же звичним, як і міксер на кухні. Це чудо приставка нового покоління відмінно реалізувала себе. Діти, підлітки, молодь і добра половина людей за 30, пристрасно захоплюються іграми за допомогою цього диво девайса.

Незважаючи на те, що ігрова платформа постійно розвивається і вдосконалюється, вона до цих пір залишається НЕ бронебійною. Як відомо, діти здатні розібрати навіть танк, тому поломки psp трапляються частіше, ніж хотілося б. Щоб полагодити psp, найкраще звернутися в сервісний центр, в магазин, де ви її купували або на банальний радіо ринок. Умільці знайдуться скрізь і за помірну плату вони зможуть дозволити практично будь-які проблеми з грою. Зазначимо, що проблем з відвалюються кнопками, порушенням джойстика, порушенням зовнішньої оболонки гри, зустрічається маса. З цими проблемами можна справлятися самостійно.

  1. Лагодити механічні пошкодження можна за допомогою епоксидної смоли. Дана маса зможе замінити ті частини корпусу, які при поломці розкришилися в пил або розбилися на дрібні осколки. З цієї ж субстанції можна зробити, поламати кнопки.
  2. Западаючі кнопки, проблеми з джойстиком, найчастіше пов'язані з послабленням пружини. Пружину можна замінити своїми силами. Для цього потрібно розкрутити корпус і замінити пружину в власниках. Запасну деталь потрібно знайти ідентичною старої. Шукати таку можна на радіо ринку.
  3. Тотальні пошкодження корпусу можна виправити тільки повною заміною. Купити корпус краще в магазині або спеціалізованим сервісі. Процес заміни не складний, і з ним впорається кожен, хто знає яким боком тримати викрутку. Відзначимо, що болтики краще купити в наборі з корпусом або змінною панеллю.

Механічні ушкодження, це справа відносної складності в кожному окремому випадку. А от щоб полагодити psp на рівні програмного забезпечення є стандартні рекомендації.

  1. Потрібно скачати програму для прошивки psp на свій комп'ютер. Програм таких багато, вибирати краще найпростіші і відповідні моделі вашої приставки.
  2. Потім завантажуєте саму прошивку і завантажуєте її в програму.
  3. Через кабель під'єднуєте psp до комп'ютера і починаєте за допомогою програми прошивати карту пам'яті вашої приставки. Карта повинна бути не менше ніж на 1 Гб.
  4. Коли прошивка завантажена, перезавантажте іграшку і дайте їй «подумати». Тепер можна включати і користуватися. Якщо прошивка іграшки викликала проблеми, в цьому випадку потрібно звертатися в сервіс