Як підвищити ефективність своєї роботи.

Найчастіше буває так, що роботи навалом, а робити її зовсім не хочеться. А якщо й берешся за її виконання, то результат виходить зовсім не такий, як очікуєш, далекий від досконалості. У такій ситуації треба вживати заходів з підвищення ефективності своєї роботи .
Інструкція
1
Зазвичай відбувається так: чим зайнялися в перші кілька годин робочого дня, тим і будете займатися весь день. Тому не завантажуйте себе з ранку всякої зайвою інформацією. Намагайтеся безперервно займатися одним і тим же проектом протягом певного відрізка часу. Припустимо, 2-4 години приділяйте одному проекту, 2-4 години - другому.Уберіте відволікаючі таймкіллери, до яких відносяться скайп, аська і т.п. Зробіть графік, за яким включайте їх в строго відведений час або в міру необхідності. Найкраще виділити для цього час в кінці робочого дня. Спробуйте замість скайпу і аськи користуватися електронною поштою, а спілкування на форумах відкладіть до п'ятниці.
2
Навчіться прокидатися раніше, тоді продуктивність вашої роботи буде више.Занімайтесь спортом, він сприяє підвищенню рівня ендорфінів, поліпшенню кровообігу. Підійде біг, плавання, їзда на велосипеді. Вранці обов'язково робіть гімнастику. Обливайтеся холодною водою.
3
Намагайтеся за столом сидіти завжди рівно, це необхідно для правильної циркуляції крові в організмі. Зрозуміло, що довго так сидіти ви не зможете, тому придбайте коректор осанкі.Тщательно плануйте свій робочий день ще з вечора. Використовуйте листи завдань на день.
4
Максимально виключіть споживання алкоголю і психотропних речовин. Вони досить довго виводяться з організму (3-4 дні), і в цей час значно знижується продуктивність роботи мозга.Продумайте збалансований раціон харчування, їжте 4-6 разів на день, маленькими порціями і в певний час. Не забувайте про вітаміни. Після щільного обіду обов'язково прогуляйтеся пішки 1-2 км. Це буде корисно як для роботи мозку, так і для фігури.
5
Тренуйте свій мозок, постійно вивчайте щось нове, грайте в логічні ігри.Прімерно кожні 20 хвилин робіть перерви хвилини на три. Зробіть в цей час кілька вправ на свіжому воздухе.Старайтесь не працювали більше 12 годин на день, інакше швидко накопичиться втома, що негативно позначиться на ефективності роботи .Прідержівайтесь перерахованих рекомендацій, спіть не менше 8 годин на день. Перед сном обов'язково добре провітрюйте приміщення, і ефективність вашої роботи помітно підвищиться.