Як навчитися клубним танцям будинку.

Сьогодні можна навчитися клубним танцям будинку, використовуючи відео-курси, куплені в магазині або викачані з інтернету.
Вам знадобиться
  • Для занять вам знадобиться вільне місце в 2 квадратних метра, а також велике дзеркало, в якому ви зможете бачити себе в повний зріст.
Інструкція
1
Правильно виберіть час і місце для заняття танцям і. Вас ніщо не повинно відволікати під час занятія.Определіте час, протягом якого ви будете тренуватися і проводите заняття регулярно. Тобто, якщо ви вирішили займатися танцям і по 45 хвилин 2 рази на тиждень, не відступайте від цього розкладу.
2
Правильно підберіть одяг для занять танцям і. Виберіть той одяг, в якій вам буде зручно і комфортно треніроваться.Виберіте для себе певний курс навчання танцю.
3
Починайте тренування з розминки. Вона буде стимулювати кровообіг м'язів і підготує ваше тіло до нагрузке.Виберіте музику з чітким і ясним ритмом. Рухайтеся в такт музиці, розслабте тіло і налаштуйтеся на виконання потрібних рухів.
4
Після розминки, приступайте до вивчення техніки рухів. Вивчайте кожний новий рух не менше 5 хвилин. Кожну наступну тренування починайте з повторення пройденого матеріалу. Зробіть упор на ті рухи, які виходять найгірше. Приділіть цьому заняттю 10-15 хвилин. Заздалегідь складіть список рухів, які потрібно отточіть.Теперь переходите до вивчення нового матеріалу. Не поспішайте, уважно вивчайте техніку всіх рухів, спостерігайте, як танцюрист працює тілом. Відводите на вивчення кожного руху не менше 5 хвилин. Складіть список вивчених рухів.
5
Навіть якщо у вас немає можливості провести тренування, прокручивайте руху мислення, так ви швидко запам'ятаєте все двіженія.После закінчення тренування обов'язково розслабтеся. Поставте повільну музику і відновите дихання. Зробіть декілька плавних рухів, щоб зняти з м'язів напряженіе.Через деякий час ваше тіло придбає гнучкість. А незабаром ви зможете блиснути навичками в клубному танці в колі друзів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZVKbVtPO8aM