Як навчитися паркуру.

Паркур - це система навичок, що дозволяє володіти тілом, які можуть стати в нагоді людині в будь-який момент. Головна ідея паркуру полягає в тому, що не існує будь-яких фізичних кордонів, є тільки перешкоди, які треба долати. Паркур не має на увазі використання якихось пристосувань і засобів, він дозволяє розвивати поведінкові навички в певних життєвих ситуаціях. Зазвичай для навчання паркуру використовуються дахи, дерева, парапети, стіни і перила. Тут дуже важливо розвинути швидку реакцію і навчитися моментально оцінювати сформовану обстановку і свої можливості. Перед тим, як освоювати даний вид міського спорту, пізнайте себе, створіть гармонію між духом і тілом, оцініть свої можливості і почніть боротьбу зі своїми страхами і недоліками. Щоб розвинути навички переміщення, займіться легкою атлетикою, акробатикою, скелелазінням або спортивною гімнастикою.
Інструкція
1
Подолайте внутрішній страх і почніть з фізичної підготовки тела.Правільно підберіть екіпіровку для занять паркуром. Кросівки не повинні тиснути або бовтатися на нозі. Вибирайте якісне взуття з монолітною гумовою підошвою, має некомпозітние протектори. Звертайте увагу на максимально зручну і вільний одяг, що не сковує ваші рухи.
2
Коли ви відчуєте, що ваше тіло досить натренована для паркуру, спробуйте виконати прості стандартні елементи. Після їх освоєння приступайте до складніших елементам. Поступово ви будете готові до найскладнішим піруетам.Главное правило: не робіть той елемент, який бачили всього один раз. Спочатку ретельно вивчіть техніку його виконання, а потім вже приступайте до освоєння.
3
Ніколи не починайте паркур без размінкі.Не намагайтеся імпровізувати в незнайомих місцях. Спочатку ретельно вивчіть місця своїх тренувань. Враховуйте міцність і якість перешкод, відстань для стрибків, місце для приземлення і загальну обстановку. Намагайтеся відразу визначити рівень ризику і те, наскільки складно вам буде виконувати елементи в певному місці.
4
Починайте тренуватися на землі, не варто відразу починати з великої висоти, не маючи достатньої підготовки. Так ви ризикуєте пошкодити зв'язки, суглоби і навіть позвоночнік.На тренуваннях намагайтеся не перевантажувати своє тіло - втома призводить до отримання травм.Еслі боїтеся робити якийсь елемент, значить, ви до нього ще не готові. Тільки після подолання страху починайте освоювати техніку вправи.
5
Тренуйтеся і відточуйте свій рівень, освоюючи аналогічні елементи, які викликають у вас сумніви, у безпечніших місцях і в більш спрощених варіаціях. При тренуваннях обов'язково враховуйте погодні умови. Несприятливими факторами для паркуру є: бруд, спека і сирость.Во час занять паркуром тіло піддається досить великих фізичних навантажень, тому правильне харчування має дуже велике значення. Якщо воно недостатньо збалансовано, тіло піддається великим стресу, що негативно впливає на ефективність тренувань. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям такі, як придбані або вроджені травми, які обмежують рухливість суглобів, серцеві захворювання, цукровий діабет, захворювання хребта і т.п, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як почати вчитися паркуру .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y-w3XnYqqgY
Паркуром цікавиться безліч дівчат і молодих людей, які хочуть бути спортивними, красивими, здоровими і щодня спілкуватися з однодумцями. Про паркурі і тих, хто займається ним - трейсери - знято безліч фільмів, які роблять цей напрям ще більш популярним. З чого ж почати тому, хто хоче почати займатися паркуром?
Чимало хлопців і дівчат марять паркуром і хотіли б влитися в цю течію. В принципі, у бажаючих почати займатися ним є тільки два варіанти: приступити до самостійних тренувань або приєднатися до одного з численних спільнот трейсерів.

Самостійні заняття паркуром в Москві

З чого ж починати займатися паркуром? Зрозуміло, зі всебічного теоретичного ознайомлення з історією цього руху. Варто почитати форуми, присвячені паркуру, можливо, корисними виявляться блоги відомих трейсерів. На цьому етапі потрібно відзначити для себе, з якими труднощами стикалися початківці любителі паркуру і як вони долали ці труднощі. Обов'язково зверніть увагу на термінологію, щоб надалі говорити на одній мові зі своїми однодумцями. В мережі викладено безліч навчальних відеороликів для спортсменів різного рівня підготовки і багато з них справді варті вніманія.После того як теоретичній підготовці було приділено достатній час, можна приступати до освоєння базових елементів паркуру. Найзручніше це робити в парках, скверах, на стадіонах і спортивних майданчиках. Не варто новачкові залучати до себе зайву увагу, тренуючись прямо на вулиці, адже не володіє поки достатніми навичками неофіт може не тільки травмуватися сам, але і нанести каліцтво проходить повз человеку.В свій щоденний розпорядок дня обов'язково слід включити зарядку, пробіжку йди будь-яку іншу фізичну активність, адже виконання навіть не дуже складних елементів паркуру доступно лише людині з гнучким і тренованим тілом.

Почати займатися паркуром в Москві в групі: чи можливо?

Багато відомих паркур-команди періодично проводять майстер-класи та обмінюються досвідом з новачками в форматі дружніх зустрічей. Найчастіше вони проходять в спортклубах і на стадіонах. Всі ці заходи анонсуються в соціальних мережах, і всі, хто підписаний на інтернет-сторінку такої спільноти, завчасно дізнаються про такі встречах.Для цікавляться паркуром початківців проводиться спеціальний тренувальний блок. За ним спостерігають інструктори, які потім розділяють неофітів на групи залежно від рівня їх початкової фізичної подготовкі.В подальшому декілька разів на тиждень члени кожної з груп під керівництвом тренера плечем до плеча освоюють все більш і більш складні елементи паркуру. Це дозволяє кожному поступово підвищувати свою майстерність і знайти друзів серед інших членів паркур-спільноти. Після закінчення проходження такого курсу вчорашні новачки в паркурі володіють вже гідним середнім рівнем.