Як навчитися стояти на руках.

Якщо ви вирішили освоїти стійку на руках , то почніть з тренування м'язів рук. Використовуйте для цього всілякі тренажери, гантелі, штанги. М'язи рук повинні бути розвинені настільки, щоб утримувати навантаження, рівну масі тіла. Потім необхідно освоїти правильну техніку, по якій ви будете вчитися стояти на руках .
Інструкція
1
Стати до стіни впритул, потім в коліні зігніть ногу, носок підійміть так, щоб литковий м'яз і стегно разом склали кут 90 градусов.Рукі на підлозі ви повинні поставити в ту точку, в яку дивиться носок.Теперь відійдіть від стіни приблизно на три метри, потім правою ногою зробіть широкий крок, руки поставте в зафіксовану раніше точку, ліву ногу підніміть, а правою сильно відштовхніться від підлоги і потім п'ятами торкніться стіни.
2
Далі одну ногу зігніть таким чином, щоб вона зі стіною склала 90 градусів, витягніть другу ногу вгору, утримуйте коліна на одному уровне.Легонько відштовхніться від стіни і потім випрямити ногу, яка була согнута.Теперь ноги з'єднайте разом і постарайтеся утримуватися в положенні перпендикулярному підлозі.
3
Все, тепер ви навчилися стояти на руках біля стіни. Продовжуйте тренуватися, але вже подалі від стени.Можно навчитися стояти на руках і без її допомоги. Для цього спочатку навчіться стояти на голові, при цьому спирайтеся на руки. Коли освоїте стійку на голові, спробуйте витягнути руки і утримати равновесіе.Не забувайте, що стійку на руках , як і інші акробатичні вправи, необхідно виконувати тільки на матах під наглядом страховика. В процесі тренування намагайтеся не прогинатися, руки розташуйте на ширині плечей. Звичайно ж, вам доведеться не один раз впасти, тому важливо навчитися правильно падати. При падінні підгинайте ноги, а стопи намагайтеся розташувати так, щоб на підлогу опуститися п'ятами. Падаючи, спробуйте кувиркнуться або спробуйте встати на місток.
Зверніть увагу
Для фізично непідготовлених людей перед тим, як освоювати стійку на руках, потрібно пару місяців зробити вправи на зміцнення м'язів рук, спини, плечового пояса, а також зміцнити зап'ястя. В іншому випадку велика ймовірність, що спроби навчитися стояти на руках закінчаться травмою.
Корисна порада
Намагаючись зрозуміти, як навчитися стояти на руках, людина відразу ж допускає думку про те, що це велика складність. Насправді встати на руки може заважати велику вагу тіла, через що тулуб весь час відхиляється від центру, недостатньо натреновані руки, щоб утримувати своє тіло, відсутність гнучкості і страх впасти. Звичайно, підтягнуте тіло - це майже необхідна умова для того, щоб встати на руки.