Як полагодити джойстик.

Сучасна апаратура сьогодні часто оснащується джойстиками. Ці прості деталі відповідають за рух і управління. Ними оснащують ігрові приставки, телефони, пульти управління радиоуправляемой техніки. Дані вузли одні з найбільш відчутних і самих часто ламких деталей.

Особливо сумно те, що джойстик виходить з ладу набагато раніше, ніж виходить термін середнього життя девайса в цілому. Тому власникам таких пристроїв потрібно навчитися, самостійно міняти джойстики. Для цього є кілька універсальних порад.

  1. Для початку запасіться запасними джойстиками. Це дуже важливо, тому як виправити старий можна, але це буде лише тимчасова відстрочка. Як правило, дана деталь просто має певний час служби та інтенсивність використання. Якщо цей ліміт вичерпано, вам навряд чи вдасться щось виправити. Запасні деталі повинні бути оригінальними, інакше полагодити джойстик буде складно.
  2. Запасіться викрутками дрібного діаметру, так як для заміни джойстика потрібно буде, як мінімум зняти верхню частину корпусу пульта управління або гри. На додаток, можете купити набір з таких же болтиков, так як вони не рідко губляться.
  3. Механічна заміна джойстика не так складна, як його подальше налагодження. Проте, коли кришка буде знята, і ви побачите місця кріплення і пружини, краще зробити фото цього місця. Потім ви зможете ним керуватися, коли будете міняти деталь.
  4. Як правило, джойстики мають стартову точку відліку руху. Встановивши її правильно, ви отримаєте надію на коректну роботу.
  5. У роботі з чутливою апаратурою, вертольотами на радіо управлінні, і приставками psp, налагодження скоюється за допомогою програм.
  6. Плагіни допоможуть виставити чутливість джойстика. Однією з таких програм може стати JoySens. Вона проста в управлінні і легко виправить всі недоліки.

Якщо ви встановили джойстик, а він не працює, то потрібна налагодження за допомогою програми. Найчастіше це говорить про те, що старий плагін заважає правильній роботі. Установка нового повинна усунути проблему.Еслі ви вперше намагаєтеся полагодити джойстик, краще попросити прийняти участь когось знаючого. Але головне діяти повільно і впевнено, а не поспішати стрімголов.

Мобільні телефони марки Sony Ericsson сьогодні є одним з лідируючих ланок одного ланцюга, званої мобільним зв'язком. Кожна нова модель телефону представляє вдосконалений варіант минулої моделі з включенням нових функцій або опцій. Поява телефону з активним джойстиком викликало хвилю критики, як позитивною, так і негативною. Джойстики в телефонних апаратах Sony Ericsson з часом стають неробочими - це пов'язано з поганою захистом джойстика від пилу. Ремонт джойстика складається в суму декількох нескладних дій.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон з джойстиком, маленька викрутка, машинне масло, шприц з голкою.
Інструкція
1
Основна проблема джойстиків телефонів Sony Ericsson - погана герметичність. Пісок, пил, будь сипуча речовина може прокрастися всередину телефону саме через джойстик. Тому його досить розібрати, змастити і наш джойстик знову працюватиме. Розбираються телефони цієї марки досить просто, але майте на увазі, що перед розбиранням корпусу необхідно закривати вікно камери, якщо вона є, інакше ваша камера більше не буде закриватися. Скористайтеся маленької викруткою або тонким ножем, щоб викрутити всі невеликі гвинти.
2
Зняли верхню кришку, візьміть новий шприц, наберіть звичайного машинного масла. Введіть масло між підставою джойстика і металевим корпусом. Покрутіть джойстик з боку в бік, щоб масло розподілилося рівномірно. Надлишки масла необхідно прибрати ватною паличкою, змоченою в спирті. Якщо спирт потрапить на електричну схему або екран телефону, то його доведеться нести в ремонтну майстерню.
3
Щоб вам більше не довелося повторювати цю операцію, скористайтеся дрібними шматочками поролону, який потрібно проштовхнути в пази, через які потрапляє пил. Поролон можна забарвити маркером або ручкою з гелевим стрижнем.