Як навчитися готувати.

Одним процес приготування їжі дається дуже легко, інші вважають, що це справжнє мистецтво, і воно доступне тільки обраним. В принципі, навчитися готувати може кожен бажаючий, головне знати маленькі хитрощі досвідчених кулінарів.
Інструкція
1
Почніть вчитися готувати з приготування простих страв. Готуйте салати, прості гарніри, омлети і різні десерти. А ось приготування м'яса, риби, супів та інших подібних блюд поки відкладіть. В процесі готування салатів і інших простих страв ви освоїте швидку нарізку продуктів, навчитеся змішувати інгредієнти, а також визначати ступінь готовності продуктов.Научітесь користуватися кухонним начинням: лопатками, кухонними комбайнами, блендерами, пароварками, кондитерськими мішками, фігурними ножами і всілякими формочками.
2
Робіть різні заготовки: зваріть крутий бульйон, заморозьте його і зберігайте в холодильнику. Так ви завжди будете мати основу для перших страв. Наріжте варені або свіжі овочі і також зберігайте їх у морозилці. Таким же чином вступите з грибами, зеленню, фруктами. Користуйтеся рецептами приготування страв. Обов'язково дотримуйтеся порад, які даються в кулінарних книгах.
3
Починаючи готувати будь-яку страву, спочатку перевірте, чи все у вас продукти і пристосування є в налічіі.Пробуйте готувати одне і те ж блюдо доти, поки не навчитеся готувати його правильно і смачно. В такому випадку ви запам'ятаєте послідовність усіх дій, склад продуктів і їх кількість, і доведете процес приготування цієї страви до автоматизму.
4
Якщо ви любите більш гостру або солону їжу, можете трохи відступити від рецепта і приготувати страву за своїм смаком. Але робіть це тільки після того, як трохи освоїте кулінарію, щоб не зіпсувати страву. Можливо, в процесі приготування у вас вийде абсолютно інше, нове блюдо.Следіте за тим, як готують справжні кулінари. Так ви навчитеся швидким способам нарізки продуктів, новим способам запікання, смаження і варіння. Дивіться телепередачі відповідної тематики, шукайте в інтернеті покрокові фоторецепти, а також кулінарні відеокурси.Еслі ви проявите наполегливість і завзятість, то обов'язково навчитеся готувати швидко і смачно. Можливо, якісь блюда у вас будуть виходити краще, а якісь гірше. Поступово ви визначите свою нішу в кулінарії, і зрозумієте, які страви у вас будуть «коронними».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kItyFHBa9jY