Як зав'язати чоловічу краватку. Як правильно зав'язати краватку покрокова інструкція.

Багато чоловіків користуються не тільки краваткою , але і iPhone. Об'єднує ці дві речі невелике безкоштовний додаток, за допомогою якого ви зможете в будь-який момент зав'язати свою краватку одним з 12 способів.
Інструкція
1
Щоб встановити додаток, який допоможе вам зав'язати краватку, відкрийте у своєму iPhone розділ App Store і введіть в поле пошуку How tie a tie - саме так називається це чудо-додаток.
2
Після того, як додаток буде знайдено, натисніть кнопку Free, а потім на Install. Додаток буде встановлено в ваш iPhone.
3
Запустіть його і виберіть один з 12 способів. Перед вами відкриється покрокова інструкція в картинках. Натискайте на стрілки, щоб перейти до наступного кроку або щоб повернутися назад.
4
Якщо результат вас не задовольнив, поверніться в головне меню, виберіть інший спосіб і повторіть спробу.
Який розмір і форму вузла віддати перевагу, зав'язуючи краватку ? Представницьким чоловікам, однозначно, слід вибирати типи вузлів побільше. Але, виявляється, не тільки це може визначати рішення сучасної людини. Розмір вузла диктує як величина комірця, шиї та обличчя його господаря, так і всемогутня мода. Останні її тенденції - прихильність широким вузлам.
Інструкція
1
Найвідоміший тип широкого вузла - так званий віндзорський вузол, або, по-іншому, подвійний віндзор. Він має форму трикутника і зав'язується на чоловічих краватку ах, використовуваних для офіційних випадків. Але майте на увазі, що цей тип вузла не підходить для краватку ов з щільною підкладкової тканиною, так як в цьому випадку він виглядає дуже громіздким, а широкий кінець виходить недостатньої довжини.
2
Одягніть аксесуар на шию швом вниз. Широкий кінець краватку а розмістіть зліва, причому, він повинен бути вдвічі довшою вузького.
3
Візьміть широкий кінець лівою рукою, покладіть його на вузький кінець зверху і Протягніть в петлю, яка при цьому утворилася, опускаючи його вниз.
4
Потім широкий кінець пропустіть під вузлом на ліву сторону і зліва через верх Протягніть в петлю на шиї.
5
Витягніть широкий кінець з петлі знизу на праву сторону, накладіть його поверх вузла наліво і знизу ж проденьте знову в петлю на шиї.
6
Витягнувши широкий кінець краватку а знизу вгору, простягніть його попереду через вузол. Щоб затягнути вузол, потягніть краватку обережно за широкий кінець, а вузол підтягніть ближче до комірця. Вирівняйте вузол по центру. Він у вас повинен вийти тугим, а не пухким, але при цьому тканина не варто перетягувати.
7
Зверніть увагу на те, щоб широкий кінець краватку а вийшов довжиною приблизно на 2 см нижче пояса.
8
Ще один красивий вузол об'єднує в собі елементи Віндзорського вузла і простого. Він називається «фрі стайл» і дуже добре виглядає на шовкових краватку ах з тонкою підкладкою, оскільки теж є широким.
9
Накиньте краватку на шию швом вниз і перехрестите його кінці так, щоб широкий кінець розташовувався зверху і був направлений вліво.
10
Широкий кінець загорніть за вузький і протягніть вправо, а потім протягніть зверху вниз в шийну петлю.
11
Витягніть широкий кінець з лівого боку і простягніть перед вузлом, який утворюється, вправо.
12
Просмикніть цей же кінець в петлю на шиї знизу вгору, а потім в ту петлю, яка у вас утворилася попереду, і затягніть вийшов вузол.
13
До числа крупний відноситься і ще один популярний вид зав'язування вузла - гранчестер. Важлива умова - досить велика довжина краватку а. Накиньте на шию краватку так, щоб його широкий кінець знаходився праворуч. Кінці краватку а розмістіть изнанкой наверх і перехрестите. Подбайте про те, щоб широкий кінець знаходився під вузьким і був направлений вліво.
14
Лівою рукою притримаєте вузький кінець краватку а, а правою візьміть широкий і оберніть їм два рази вузький кінець.
15
Після цього широкий кінець протягуєте знизу вгору в петлю на шиї, опускаєте вниз наліво і заводите його знизу вузького кінця направо.
16
Оберніть вузький кінець широким зверху, після чого витягніть широкий кінець в петлю на шиї знизу вгору, а потім попереду в утворилося вушко, розправте вузол і затягніть.