Як почати все заново.

Буває так, що одного разу налагоджене життя рушиться відразу, хоча ще вчора ви жили в затишному і комфортному світі, де вас все влаштовувало. Сьогодні ви стоїте перед необхідністю почати все заново, і не знаєте, як і з чого почати життя з нуля, особливо, якщо ви не так вже молоді і не можете сказати собі: «У мене попереду ще ціле життя, я все встигну!».
Інструкція
1
Часто в ситуації, коли треба починати життя спочатку, опиняються рано вийшли заміж жінки, які присвятили себе і своє життя родині - народили і виростили дітей, дбали і підтримували чоловіка в його просуванні кар'єрними сходами. Якщо і вам змінили і зрадили, то тепер, коли ви залишилися без засобів до існування, роботи і знайомств, вам необхідно мобілізуватися.
2
Психологи стверджують, що саме в таких, екстремальних ситуаціях розкриваються здібності людини: він починає швидше мислити, сприймати і обробляти інформацію. Скористайтеся цими здібностями і Супроводьте їх відповідними діями не опускайте ніс і не впадайте в депресію, вирішувати за вас проблеми ніхто не буде.
3
Звичайно, багато залежить від особистісних якостей кожної конкретної людини, але зумійте налаштувати себе на те, що необхідно шукати і знаходити всі необхідні знання, відновлювати втрачені навички та вміння. Установка на те, щоб шукати і обов'язково знайти вихід з цієї ситуації визначає її подальший розвиток і модель вашої поведінки.
4
Не дозволяйте собі розклеїтись, якщо не вдалося знайти роботу в будь-якої компанії - влаштуйтеся абикуди тимчасово, знайдіть її в інтернеті, головне почніть самостійний рух вперед. Нехай не відразу, але при завзятості і бажанні, ви зможете домогтися свого - встати на ноги, облаштувати своє життя і повністю відповідати за себе.
5
Почати життя спочатку не пізно в будь-якому віці. Найголовніше, щоб була голова на плечах і руки-ноги. Звичайно, на перших порах не обійтися без допомоги друзів і близьких, але подивіться навколо - як багато людей чинився в подібній ситуації і як багато жінок з честю впоралися з нею, вийшовши оновленими і перемігшими. Віра в себе і бажання продовжувати жити і знову стати щасливою - це не порожні слова!