Як підключити інтернет в iphone.

В сучасних SIM-картах вже міститися всі необхідні настройки мобільного інтернету , які підходять для більшості телефонів. Вставивши SIM-карту в iPhone, ви будете здивовані тим, що це високотехнологічний пристрій не приймає автоматичні настройки і вимагає їх ручного введення.
Інструкція
1
Щоб встановити настройки інтернету у своєму iPhone, відкрийте «Налаштування» - «Основні» - «Мережа» - «Стільниковий мережа передачі даних», і в меню введіть дані вашого стільникового оператора.
2
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Білайн», то в поле APN введіть internet.beeline.ru, а в поля Login і Pass введіть beeline.
3
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «МТС», то в поле APN введіть internet.mts.ru, а поля Login і Pass залиште порожніми.
4
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Мегафон» то в поле APN введіть internet, а в поля Login і Pass введіть gdata. В якості альтернативного варіанту можна спробувати залишити порожніми поля Login і Pass.
5
Якщо ви користуєтеся тарифами серії «Лайт» від «Мегафон», то в поле APN введіть ltmsk, а в поля Login і Pass введіть gdata.
6
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «МТС Кубань», то в поле APN введіть internet.kuban, а поля Login і Pass залиште порожніми.
7
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Білайн Казахстан», то в поле APN введіть internet.beeline.kz, а в поля Login і Pass введіть beeline.
8
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Life», то в поле APN введіть internet, а поля Login і Pass залиште порожніми.
9
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Київстар», то в поле APN введіть kyivstar.net, в поле Login введіть igprs, а в поле Pass введіть internet.
10
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «UMC», то в поле APN введіть http://www.umc.ua, а поля Login і Pass залиште порожніми.
11
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Шупашкар GSM», то в поле APN введіть internet.smarts.ru, а в поля Login і Pass введіть smarts.
12
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «СМАРТС Penza GSM», то в поле APN введіть internet.smarts.ru, а в поля Login і Pass введіть wap.
13
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «Tele2 Латвія», то в поле APN введіть internet.tele2.lv, а поля Login і Pass залиште порожніми.
14
Якщо ви користуєтеся послугами стільникового зв'язку «LMT Латвія», то в поле APN введіть internet.lmt.lv, а поля Login і Pass залиште порожніми.
Зверніть увагу
Зберігши настройки, не забудьте перезавантажити ваш iPhone!