Як обміняти телефон.

Складний і болісний процес вибору мобільного телефону для деяких не закінчується в момент покупки. Навіть після придбання жаданого девайса, окремі покупці продовжують сумніватися в правильності свого вибору. Якщо ви опинилися в подібній ситуації і все ж зважилися на обмін або повернення, можете сміливо йти в магазин, якщо з моменту покупки не пройшло більше двох тижнів.
Інструкція
1
Однак існує кілька застережень. Процес обміну і повернення товару в Російській Федерації регулюється статтею 25 Закону про захист прав споживачів. В даній статті є кілька умов, які повинні бути дотримані покупцем у разі обміну товару.
2
Згідно статті 25 ЗоЗПП, ви маєте право на обмін свого телефону тільки в тому випадку, якщо з моменту покупки не пройшло 14 днів, телефон не був у вживанні, його зовнішній вигляд, комплектація і споживчі властивості повністю збережені, а також у вас мається товарний або касовий чек, що підтверджує оплату.
3
Згідно з тією ж статтею, ви можете, як обміняти свій телефон на аналогічний, так і повернути свої гроші, або придбати натомість інший товар. Продавець має право відмовити вам тільки в тому випадку, якщо вами не дотримані умови, описані вище, а також має право повернути вам гроші протягом 3 днів з дня повернення вами товару.
Корисна порада
Звертаючись до магазину з проханням обміняти телефон, приготуйте свій громадянський паспорт.
Обмін квартири може бути викликаний різними причинами - збільшенням чисельності сім'ї, розлученням і розділом майна, а також просто бажанням змінити місце проживання і оселитися, наприклад, ближче до роботи. Але перед угодою з нерухомістю, особливо там, де вона коштує дуже дорого - в Москві - необхідно теоретично підготуватися. Як же правильно обміняти квартиру в Москві ?
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про право власності або договір соціального найму;
  • - письмову згоду прописаних в квартирі;
  • - поверховий план-експлікація;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Виберіть тип угоди з нерухомістю, яка підходить вам найбільше. Якщо ваша квартира приватизована, то буде простіше укласти договір купівлі-продажу житла. Якщо ж житлоплощу знаходиться в муніципальній власності, то єдина можливість - це обмін.
2
Знайдіть агентство нерухомості, яке займатиметься вашою угодою. В Москві їх існує безліч. Найкраще засновувати вибір на позитивних рекомендаціях знайомих, але якщо вам ніхто нічого не може порадити, зверніться до форумів і блогів - повністю інтернет-радам довіряти не слід, але їх можна прийняти до сведенію.Также ви можете зайнятися пошуком варіанту для обміну самостійно. Для цього вивчайте пропозиції в газетах і журналах про операції з нерухомістю. Також скористайтеся найбільшим порталом приватних оголошень про покупку і продаж житла в Москві - ціан. З його допомогою можна підбирати і нерухомість в Підмосков'ї.
3
Знайшовши в за допомогою агентства або самостійно квартиру для обміну, перевірте, наскільки вона безпечна з точки зору здійснення угоди. Це питання особливо актуальне для житла в Москві , так як саме в цьому місті відбувається найбільше число випадків шахрайства з квартирами. Бажано, щоб житло, на яку ви обмінюєте свою квартиру, було у власності у однієї людини більше трьох років - в цьому випадку попередній власник не зможе оспорювати вашу угоду через строк позовної давності. Також будьте уважні, якщо в квартирі, яку ви хочете отримати по обміну, прописані неповнолітні діти - в цьому випадку органи опіки можуть уповільнити укладення угоди, якщо запідозрять порушення прав неповнолітнього.
4
Зберіть документи, необхідні для обміну. Замовте поверховий план та експлікацію в Бюро технічної інвентаризації. Також отримаєте письмову згоду на обмін тих, хто прописаний в квартирі разом з вами.
5
З усіма документами зверніться до будинкоуправління. Там ви повинні будете написати заяву на обмін і поставити на цей документ завіряти печатка організації. Потім з людиною, яка вчиняє обмін разом з вами, зверніться в спеціальне бюро обміну - в Москві воно називається «Мосжилсервис». При схваленні вашої заявки ви зможете оформити нові ордера на кожну квартиру і укласти відповідний договір про обмін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jiHECH0P_Kw