Як передати великий файл через інтернет. Crbyenm фаил через інтернет.

Якщо ви пробували переслати електронною поштою відео файл або архів великих розмірів, то вам відомо, що поштові сервери не дозволяють виконати таке завдання. Для передачі через інтернет великих файл ов існує інший спосіб.
Інструкція
1
Суть способу полягає в тому, що вам потрібно завантажити свій файл на один з безкоштовних файл ових хостингів (місце для зберігання файл ов) в інтернет е, а потім відправити посилання на файл по пошті, icq або будь-яким іншим зручним способом. За цим посиланням файл може бути завантажений на комп'ютер адресата. Як видно, принцип простий, але важливо знати, де і як розмістити свій файл .
2
В інтернет е існує кілька десятків, а то і сотень файл ових хостингів, що пропонують послуги з розміщення файл ів. Для більшості користувачів буде зручним використання файл ових сховищ на популярних порталах Mail.Ru і Яндекс, оскільки саме цими поштовими сервісами багато хто вже користуються.
3
Mail.ru дозволяє завантажувати файл и розміром до 1Гб і зберігати їх протягом 3 місяців. Щоб перейти до завантаження, відкрийте сайт www.mail.ru і увійдіть в свій профіль, ввівши ім'я користувача і пароль. Якщо у вас немає свого аккаунта на порталі Mail.Ru, перейдіть за посиланням «Реєстрація у пошті», зареєструйтесь і увійдіть в систему.
4
Перейдіть в розділ Файлы@Mail.Ru за адресою http://files.mail.ru і натисніть кнопку «Завантажити файл ». Виберіть файл на своєму комп'ютері і клацніть «Відкрити». Дочекайтеся завершення завантаження, після чого натисніть «Отримати посилання». Скопіюйте отримане посилання і відправте її адресату. Ви в будь-який час зможете повернутися на цю сторінку і знову отримати посилання на всі завантажені файл и з меню в лівій частині сторінки.
5
Яндекс дає можливість розміщувати на своєму сервері файл и розміром до 5Гб і зберігати їх протягом 3 місяців. Якщо ви користуєтеся поштою або іншими сервісами від Яндекс, то перейдіть за адресою www.yandex.ru і увійдіть в свій аккаунт. Якщо ви ще не зареєстровані в Яндекс, то виконайте реєстрацію, відкривши посилання «Завести поштову скриньку», яка знаходиться трохи нижче віконця для введення імені користувача і пароля.
6
Відкрийте розділ Яндекс Народ за адресою http://narod.yandex.ru і натисніть кнопку «Виберіть файл ». Виберіть файл на жорсткому диску Вашого комп'ютера, натисніть кнопку "Відкрити" і дочекайтеся завершення завантаження файл а на сервер. Після завантаження вам буде запропонована посилання, яку можна скопіювати і відправити поштою або будь-яким іншим зручним способом.