Як ставитися до роботи. книжка про те ка простіше ставитися до життя.

На роботі ми проводимо третину свого свідомого життя, тому дуже сумно усвідомлювати, що не всім з нас вона приносить радість і приносить задоволення. Навіть завершивши навчання і почавши працювати, багато хто продовжує сумніватися в правильності свого вибору і относяться до роботі як до неприємної обов'язки, яку чомусь треба виконувати щодня.
Інструкція
1
Все це може відбуватися тому, що ви не впевнені в собі і не дуже любите себе, раз не знайшли ні мети в своєму житті, ні улюбленого заняття. Робота, будь-яка, служить способом висловити своє творче начало і потенціал, закладений в кожному з нас. Почуття незадоволеності собою і власної неповноцінності вселяє в вас невпевненість в своїх силах і можливостях.
2
Зовсім не важливо, який вид діяльності ви вибрали, ви повинні отримувати від неї задоволення і задоволення. Творчий творчий підхід до будь-якої справи виховуєте в собі ви самі. Якщо з таким ставленням ви прийдете на інше місце, то й там не зможете отримувати задоволення, поки не зміните себе і свій підхід до виконання своїх робочих обов'язків. Обставини не зміняться в позитивну сторону до тих пір, поки не змініться ви самі.
3
Робота - спосіб долати труднощі і вирішувати оптимальним чином поставлені завдання, а, значить - це можливість зростання і самовдосконалення. Тільки ви самі можете зробити свою роботу цікавою і улюбленою, якщо зрозумієте, що вона дозволяє вам проявити себе, свої знання і вміння креативно мислити і діяти.
4
Сприймайте свої щоденні обов'язки як прекрасну можливість самовираження, намагайтеся знаходити нові шляхи вирішення поставлених завдань, перетворите свою роботу зі звичайної рутини в захоплюючу подорож, повне нових відкриттів і знань. Вірте в себе і свої здібності, будьте активні та ініціативні. Думаємо, що скоро ваші старання будуть оцінені, в тому числі і матеріально, і це підтвердить правильність обраного підходу та ставлення до роботі .