Як робити шумоізоляцію.

Для того, щоб повною мірою насолодитися комфортним водінням, нам часто заважають сторонні звуки в салоні автомобіля. Навіть в новій машині чутні звуки дороги і скрип пластикових елементів декору. Для усунення цих дефектів можна зробити шумоізоляцію автомобіля спеціальним ізоляційним матеріалом.
Вам знадобиться
  • Комплект шумоізоляції
  • Технічний спирт
  • Викрутка або шуруповерт
Інструкція
1
Шумоізоляція автомобіля забезпечує більш комфортне перебування в нем.Среді основних плюсів шумоізоляції: - На великій швидкості в салоні автомобіля стає значно тіше.- Скорочується вібрація від колес.- Двері закриваються з глухим звуком.- Зникає скрип пластикових елементів обшивки.
2
Шумоізоляція робиться всередині дверей, підлоги, стелі, багажника.
3
Перед початком прокладки шумоізоляції, необхідно підготувати автомобіль. Зніміть пластикові обшивки дверей, обшивку стелі і багажника. Відкрутіть сидіння і зніміть покриття підлоги.
4
Ретельно помийте всі поверхні від бруду і знежирте поверхні технічним спиртом.
5
Шумоізоляція складається з двох частин. Першою укладають Виброфильтр - являє собою шматок гуми товщиною 2-3 мм. Він зменшує вібрацію від коліс, скрашує нерівності асфальту.
6
На Виброфильтр укладається м'яка частина - шумотеплоізоляція. Вона компенсує звуки дороги, поглинає звуки салону, утримує тепло від печі.
7
Після укладання всіх двох частин шумоізоляції, зберіть автомобільні обшивки і встановіть сидіння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5A3BZUI_59I