Як налаштувати експрес-панель в опері. Налаштування експрес панелі в опері.

Експрес-панель улюбленого багатьма користувачами браузера Opera представляє собою вкладку браузера з візуальними закладками, які можна додавати або видаляти. Ви можете вибрати фоновий малюнок для Експрес-панелі, встановити необхідну кількість закладок на ній.
Інструкція
1
Щоб виконати настройку Експрес-панелі, клацніть на значку «+» в панелі вкладок і додайте нову вкладку. Перед вами відкриється Експрес-панель, на якій вам слід натиснути кнопку «Налаштування», розташовану в правому верхньому куті вікна.
2
Почніть настройку з вибору фонового малюнка для панелі, натиснувши кнопку «Обзор». Вкажіть шлях до фонового зображення на вашому комп'ютері, натисніть «Відкрити», а потім встановіть потрібне значення зі списку: «підігнати», «Розтягнути», «Замостити» або «По центру». Картинка буде розташована згідно з обраними налаштувань. Фонове зображення можна в будь-який час відключити зняттям прапорця.
3
Виберіть кількість колонок для візуальних закладок на Експрес-панелі Opera, встановивши потрібне число зі списку. Колонок може бути від 2 до 7. Вибравши максимальне значення, по горизонталі буде розташовано 7 колонок, а кількість рядів буде варіюватися в залежності від додаються закладок.
4
Клацніть у вільній області панелі, щоб закрити діалогове вікно налаштувань. Клацніть на порожній закладці і введіть адресу веб-сторінки, для якої ви хотіли б встановити візуальну закладку. Якщо вам потрібно змінити адресу закладки, то клацніть на ній правою кнопкою миші, виберіть команду «Редагувати» і введіть нову.
Корисна порада
Візуальні закладки на Експрес-панелі можна переміщати, утримуючи закладку кнопкою миші і перетягуючи її на нове місце.