Як перефарбуватися з рудого в блондинку. Як перефарбуватися в блондинку з рудої.

Жінок ніколи не влаштовує той колір волосся, який у них на голові сьогодні. Змінювати свій імідж відповідно до настрою - ось що їм хочеться. Тому питання про те, як перефарбувати руде волосся і стати блондинкою часто ставлять відвідувачки перукарських салонів перед майстрами. Але навіть звернення до перукарні не гарантує успішного перетворення в блондинку з рудої - тут вступають в життя закони колористики.
Інструкція
1
Завдання чарівного перетворення ускладнюється тим, що золотисті та жовті відтінки волосся в поєднанні з попелястим відтінками фарб-блонд дають зелений відтінок, тому весь рудий пігмент необхідно попередньо видалити із структури волосся.
2
Якщо ви натуральна руда дівчина, це ще півбіди, але якщо ви кілька років фарбували своє довге волосся в руді і каштанові відтінки, то тут не обійтися без спеціального професійного средства-змивки. З його допомогою можна за кілька раз прибрати рудий пігмент, але для волосся це буде найсильнішим стресом.
3
Щоб волосся було ні жовтими, чи не зеленими, важливо правильно підібрати відтінок фарби. Обов'язково купуйте її в спеціалізованих професійних магазинах, де консультанти допоможуть вам з вибором. Відмовтеся від тих фарб-блонд, в назві яких є слово «попелястий» і придбайте відразу шампунь, що усуває жовтизну з волосся. Їм доведеться мити голову через раз, розводячи зі своїм звичайним шампунем.
4
Виходом для вас може стати поступове фарбування за допомогою мелірування на відкритому повітрі, воно дозволяє отримати плавні, більш натурально виглядають, переходи відтінків. Ця техніка допоможе освітлити волосся без сильних пошкоджень їх структури.
5
У кожному разі радимо вам попередньо проконсультуватися з професіоналом, який допоможе вам вибрати фарбувальний склад відповідно до вашого цветотипом і типом шкіри. І, напевно, варто запастися поживними масками і бальзамами для волосся з ушкодженою структурою, стресу вашої шевелюрі не уникнути.