Як відрізнити справжні годинник від підробки.

Купуючи годинник в фірмових магазинах, не варто турбуватися про якість придбаної моделі, а якщо вам пропонують купити годинник з рук за дуже вигідною ціною, то зовсім не зайвим знатиме, як розпізнати підробку.
Інструкція
1
Зазвичай підробляють дорогі швейцарські годинник , вартість яких починається від 20 тисяч рублів, тому, якщо ви купуєте модель, ціна якої не перевищує 5-10 тисяч, то навряд чи є привід для яких- яких підозр. Розрізняють декілька видів копій швейцарських годинників: поверхневі, хороші і точні. Поверхневі копії продаються в торгових наметах за ціною від 100 до 600 рублів, і щоб розпізнати в них підробку, не потрібно бути фахівцем. Якість матеріалів, з яких виконані годинник , картонний циферблат, розпливчаста або відсутнє маркування, грубі ремінці із шкірзамінника, говорять самі за себе.
2
Хороші копії також продаються в магазинах разом із звичайними недорогими годинами і на перший погляд можуть цілком зійти за годинник елітних швейцарських марок. Правда тому, хто не раз тримав у руках справжні швейцарські годинник , не важко визначити підробку. Метал корпусу, його покриття, стрілки циферблата, маркування, браслет, хід коліщатка, вага годин - всі ці дрібниці розкажуть про справжнє походження речі. Ціна таких копій становить від 700 до 3000 рублів.
3
Рекламу точних копій швейцарських годинників можна зустріти на багатьох сайтах в інтернеті, а спам з пропозиціями про вигідну купівлю приходить щодня на сотні тисяч електронних поштових скриньок. Такі годинник пропонують за ціною від 3 до 10 тисяч рублів, і в більшості випадків вони стоять цих грошей, бо на їх виробництво витрачаються значні суми. Деякі якісні копії при зовнішньому огляді важко відрізнити від оригіналу навіть фахівцеві, і щоб визначити підробку, їх корпус потрібно розкривати. Однак відомо, що були у вжитку годинник , якщо вони є копією, можуть мати незначні подряпини на склі або розхитане коліщатко заводного механізму - такі дефекти відсутні навіть на тих швейцарських годинниках, чий вік вимірюється десятиліттями. Точну копію швейцарського годинника можна визначити тільки уважно оглянувши оригінальну модель. А якщо такої можливості немає, то краще вдатися до допомоги фахівців-експертів в даній області.