Як полагодити мікрофон. Як розібрати головку мікрофону.

Сучасні люди без телефонів почуваються просто не затишно, навіть якщо ними практично не користуються.

Однак постійний контакт з технологіями вимагає від нас деяких нових знань. Тобто, якщо ви хочете користуватися технікою, будьте готові до того, що вам потрібно буде навчитися робити елементарний ремонт своїх апаратів. Проблема, з якою стикаються дуже часто, це порушення роботи мікрофонів в телефонах, гарнітурах і мікрофонів до комп'ютерів. Відзначимо, що починають мікрофон як правило, не складно, ремонт елементарний. Однак найчастіше ми втрачаємо час, гроші і нерви на те, щоб віднести мікрофон в майстерню.

Є три розповсюджені проблеми, які виводять мікрофон з ладу. Якщо розглянути проблему ретельно, то вирішити її можна самостійно.

  1. Мікрофон втрачає чутливість в силу засмічення. Пил, мікрочастинки шкіри, дрібне сміття потрапляє на звукочувствітельную головку і та втрачає свої властивості. Щоб полагодити мікрофон в цьому випадку, потрібна вата спирт і викрутка. Вам потрібно вивільнити мікрофон. Для цього іноді потрібно розкрутити корпус телефону, або зняти кришку з нього. Потім занурте вату в спирт і дуже акуратно зніміть наліт з головки. Слідкуйте, щоб вата не залишилася на ній. Дайте спирту випаруватися і встановіть мікрофон тому.
  2. Мікрофон втрачає чутливість через вологи. Іноді між прокладками і головкою затримується конденсат. Як правило, сама головка не іржавіє, проте волога робить свою справу. Вам потрібно знову-таки вивільнити головку і прогріти її під лампою розжарювання. Якщо є прокладки, то ж варто зробити і зніми.
  3. Мікрофон виходить з ладу через розрив вхідного дроти. Тут є два варіанти - міняти, або паяти. Застосовувати їх потрібно виходячи з конкретної ситуації. В телефонах, найчастіше потрібно спаяти поламаний провід. В навушниках, бувають ситуації порушення дроти в декількох місцях, тут вже краще міняти все.

Якщо проблеми серйозніше міняють весь вузол, особливо якщо мова стосується телефону. Що ж до гарнітур, то тут краще просто замінити її повністю.

Караоке останнім часом стало дуже модним розвагою. Ну і яке ж караоке без мікрофона? Також цей прилад забезпечує спілкування з друзями в інтернеті чрез Skype або аналогічні сервіси. Але мікрофон, як і будь-яка інша техніка, має властивість виходити з ладу.
Інструкція
1
Першим ділом точно визначте, що не так з мікрофоном. Найпоширеніше це: - мікрофон перестав працювати; - зменшилася чувствітельность.Еслі мікрофон професійний (і, як наслідок, дорогий) або вбудований в інший пристрій (комп'ютер, камера, музичний центр), то не слід братися за ремонт самостійно. Краще звернутися до фахівця.
2
Якщо все-таки ви зважилися ремонтувати його самостійно, перевірте правильність підключення мікрофона до пристрою. Якщо це комп'ютер, то необхідно перевірити наявність відповідних драйверов.Еслі проблема не вирішена, то перевірте цілісність проводу. Якщо знайде дефект, замініть провід на новий.Еслі мікрофон все одно не працює, то розберіть його, перевірте надійність все контактів. Можливо, достатньо буде щось поправити або підігнути, щоб відновити працездатність пристрою.
3
Якщо зменшилася чутливість мікрофона, це може статися найчастіше з трьох причин: сталося засмічення, всередину потрапила волога або мається розрив вхідного дроти. Спосіб усунення останньої причини було розглянуто в попередньому пункті. При засміченні мікрофона розберіть його. Якщо це вбудований мікрофон, значить потрібно розібрати попередньо сам пристрій і витягти його. Далі протріть забруднену частину мікрофона ватою, змоченою в спирті. Слідкуйте при цьому, щоб не залишалися частинки вати на протирає поверхні. Акуратно зберіть мікрофон в зворотному порядке.Влага в мікрофоні - це конденсат, який утворюється при перепаді температури, високої вологості. Для усунення цієї несправності, як і в попередньому випадку, вивільните головку мікрофону і просушіть в сухому місці за допомогою лампи розжарювання або фена, при цьому не пошкодивши головку. Зберіть мікрофон.