Як оновити агент. Як оновити встановлений агент.

Розробники популярної програми Mail.Ru Агент періодично випускають її нові версії, доповнені різними зручними функціями. Розглянемо порядок поновлення Агент а для будь-якої з установлених на ваш комп'ютер версії цієї програми.
Інструкція
1
Для початку варто подивитися версію вже встановленого Агент а, а потім перевірити свіжу версію на сайті розробника. Для цього запустіть Агент на своєму комп'ютері і клацніть на кнопці «Меню». Виберіть пункт «Про програму» і подивіться поточну версію. Тепер відправляйтеся на сайт www.mail.ru в розділ « Агент », або просто клацніть на наступним посиланням: http://agent.mail.ru/ru/#1. Ви побачите найновішу доступну версію Агент а. Якщо у вас більш рання версія, то виберіть вашу операційну систему і скачайте інсталяційний файл на свій комп'ютер.
2
Після того, як файл буде завантажений, клацніть на ньому двічі, щоб здійснити оновлення. Вам буде запропоновано виконати установку. Виберіть мову програми і натисніть кнопку «Далі». На наступному кроці ви можете встановити Mail.ru в якості стартової сторінки в вашому браузері, встановити пошук від Mail.ru в якості пошукової системи за умовчанням, і встановити панель Супутник Mail.ru. Якщо у всьому цьому немає необхідності, то сміливо знімайте всі прапорці і тисніть «Далі». Розпочнеться установка, в процесі якої буде автоматично закрита стара версія програми, і виконано її оновлення. Після завершення установки на робочому столі з'явиться ярлик нової версії програми. Клацніть по ньому, щоб запустити ваш оновлений Агент !
« Мейл- агент» - проста і зручна програма для спілкування. Її перевага в тому, що вона дозволяє не просто вести переписку, але й відправляти СМС і здійснювати дзвінки на телефон. Одним з нововведень «Агента» є відеодзвінки. Але ця функція доступна в останніх версіях програми.
Вам знадобиться
  • -встановлений «Майл-агент»;
  • -доступом в інтернет.
Інструкція
1
Регулярно оновлюються версії Mail.Ru Agent, з постійно додаються і удосконалюються функціями, дозволяють зробити спілкування користувачів програми цікавим і емоційним. Просто слідкуйте за виходом останніх версій і намагайтеся по можливості їх оновлювати. Тим більше, що «Агент» негайно повідомляє про появу нових версій програми і пропонує виконати її автообновление. Якщо ж з якої-небудь причини ви не змогли встановити актуальну модель месенджера, не турбуйтеся: зробити це ніколи не пізно.
2
Щоб дізнатися «модель» свого інтернет-пейджера, відкрийте «Майл- агент" і знайдіть в головному вікні програми на панелі внизу кнопку «Меню». Натисніть на неї і в списку функцій виберіть розділ «Про програму». Після чого на екрані відкриється нове вікно, в якому буде представлена вся інформація про використаний вами «Агента». Поки найостаннішої є версія 5.10. Її, а також і всі наступні, можна скачати на офіційному сайті за адресою http://agent.mail.ru/або http://agent.mail.ru/?lang=ru.
3
На даній сторінці ви можете вибрати програму на свій смак і для свого пристрою. При цьому не важливо, що ви використовуєте для спілкування: телефон або комп'ютер. На сайті знайдеться версія на кожен випадок. Виберіть необхідну операційну систему та натисніть кнопку «Завантажити», після чого на ваш комп'ютер почнеться автоматичне завантаження файлу встановлення.
4
Після закінчення процесу відкрийте папку, в яку збереглася програма, знайдіть файл (він зображується у вигляді знака «собачка», використовуваного при написанні e-mail) і запустіть його. Для цього потрібно або двічі клікнути по значку, або виділити його і за допомогою правої кнопки миші вибрати опцію «Відкрити». Далі виконайте установку програми, слідуючи крокам-підказкам: виберіть мову, відзначте додаткові параметри (зробити доступних для всіх користувачів, визначити Mail.ru головній сторінкою браузера і в якості пошуковика, встановити «Супутник» і т.д.).
5
При бажанні ці пункти можете залишити порожніми. Натисніть «Далі» і дочекайтеся закінчення копіювання нових файлів на комп'ютер (телефон) і, відповідно, завантаження актуальної версії «Майл- агент а». Стара версія при цьому буде закрита і оновлена. Збережені контакти і листування залишаться без зміни. Що стосується функцій програми, то вони оновляться. А значить, «Майл- агент» стане ще зручніше, тим самим розширивши можливості вашого спілкування.