Як нафарбувати красиво карі очі. Як красиво нафарбувати карі очі фото.

Чудовий, чарівні, таємничі, що ваблять, глибокі - ось далеко не весь перелік епітетів, якими можна описати карі очі . Власницям томного погляду золотистих очей дуже пощастило - вони завжди в центрі уваги чоловіків. Зрозуміло, за умови, що макіяж для настільки дорогоцінних очей підібраний правильно.
Вам знадобиться
  • - основа під макіяж;
  • - тіні;
  • - підводка або олівець;
  • - туш для вій.
Інструкція
1
Правильно підберіть тіні. До теплого відтінку карих очей найкраще підходять тіні природних кольорів - всі відтінки бежевого, сірого, розоватого.Неплохо виглядають також пурпурні відтінки: баклажановий, фіолетовий, бузковий. Однак використовувати їх слід гранично акуратно. Інакше можна отримати «ефект довгих і невтішних ридань» або чудові фінгали, яким позаздрив би сильно питущий дядько Вася з сусіднього дома.Наносіте тіні від центру століття до його кутах. Спочатку наноситься більш темний відтінок - як правило, його використовують для зовнішнього кута очі . Потім використовується світлий відтінок - для внутрішнього куточка. Кордон між квітами ретельно розтушовують.
2
Підводка покликана візуально збільшити очі , додати їм виразності. Для темно-медових очей чудово підійде підводка темно-сірого, коричневого, чорного кольорів. Підводку наносите по лінії росту вій, рухаючись від внутрішнього куточка очі до зовнішнього.
3
Для карооких жінок єдино можливі кольори туші - чорний і коричневий. Хоча в якості сміливого експерименту можна використовувати, наприклад, зелену туш. Туш - кінцевий штрих в макіяжі очей, що додає погляду глибини і виразності. Не забудьте злегка завити вії.
Зверніть увагу
При виборі палітри макіяжу для карих очей також грає важливу роль колір волосся. Ніжним блондинкам абсолютно протипоказане те, що рекомендується спекотним брюнеткам.
Корисна порада
Щоб макіяж ліг ідеально - не забувайте використовувати основу або тональний крем - в тому числі і для век.Не забувайте про те, що брови повинні бути акуратною форми. Вишуканий макіяж і розрослися кущисті брови - що може бути більш відразливим?