Як підключати мікрофон з навушниками до комп'ютера. Як налаштувати мікрофон в навушниках.

Якщо вам доводиться часто здійснювати голосові виклики за допомогою свого комп'ютера, то використання навушників, суміщених з мікрофоном , може значно спростити ваше спілкування. Після придбання таких навушників, у багатьох користувачів виникають труднощі з їх підключенням.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайні провідні навушники, то їх підключення може здійснюватися або через звичайні аудіороз'єми, або через USB-перехідник. У першому випадку дріт навушників буде закінчуватися двома штекерами, забарвленими в рожевий і зелений кольори або промаркованими значками мікрофона і навушників. Щоб підключити їх до комп'ютера, вставте штекери у відповідні їм роз'єми, розташовані на звукової карти комп'ютера. На системному блоці роз'єми можуть розташовуватися як на передній панелі, так і на тильній стороні блоку. Роз'єм для мікрофона завжди має рожеву окантовку, а роз'єм для навушників - зелену.
2
У разі якщо в комплекті з навушниками є USB-перехідник, то підключення до комп'ютера здійснюватиметься через будь-який вільний USB-порт. Вам потрібно підключити перехідник до комп'ютера, а штекери навушників під'єднати до роз'ємів, розташованим на його корпусі. Операційна система повинна автоматично знайти новий пристрій і приготувати його до роботи. Якщо система не зможе впізнати підключене устаткування, вставте диск, який повинен бути в комплекті з навушниками і виконайте установку необхідного ПЗ, яке буде запропоновано вам в момент запуску диска.
3
Якщо у вас бездротові навушники, то для їх правильної роботи вам буде потрібно підключення до USB-порту модуля передавального сигнал, яким комплектуються такі моделі навушників. Швидше за все, буде потрібно установка необхідних драйверів, які знаходяться на диску з програмним забезпеченням. Такі диски завжди йдуть в комплекті з навушниками . Вставте диск в комп'ютер і, слідуючи підказкам Майстра установки, виконайте установку необхідного ПО.