Як налаштувати пошук в опері.

Популярний браузер Opera дає можливість користувачеві виконати тонкі настройки інтерфейсу програми і її важливих функцій. В Opera можна мати багато пошукових систем і вибирати для пошуку будь-яку з них.
Інструкція
1
Налаштування пошуку, як і решти опцій браузера, виконується з діалогового вікна «Налаштування», відкрити яке можна, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + F12, або вибравши «Меню» - «Налаштування» - «Загальні настройки».
2
В головному вікні налаштувань потрібно відкрити вкладку «Пошук». Перед вами відкриється список встановлених в браузері пошукових систем. Ви можете додати будь-який пошуковик в список. Для цього клацніть кнопку «Додати», а потім впишіть в поле «Адреса» веб-адресу пошукової системи.
3
В поле «Назва» можете вписати найменування пошукової системи, а зазначивши прапорцем пункт «Використовувати як службу пошуку за умовчанням», ви встановите дану пошукову систему в якості пошуковика, до якого звертатимуться ваші запити. Щоб зберегти зміни, введіть одну латинську букву в поле «Клавіша». Поставивши цю букву перед запитом, пошук буде проводиться за допомогою даної пошукової системи.
4
При бажанні, список можна не тільки розширити, а й скоротити, видаливши невикористовувані пошукові служби. Для видалення пошуковика клацніть по його назві у списку, а потім натисніть кнопку "Видалити".
Зверніть увагу
У браузері Opera виконувати пошук можна прямо з адресного рядка браузера.