Як передати зображення.

Програма інтернет-дзвінків - Skype з кожним днем все більше набирає обертів. Щодня десятки мільйонів абонентів по всьому світу спілкуються один з одним завдяки даному сервісу. Зробити це спілкування більш повним реально, якщо крім звуку передавати відео. Щоб налаштувати відео в Скайп, досить виконати ряд нескладних дій.
Вам знадобиться
  • Встановлена програма Skype, веб-камера і драйвер до неї
Інструкція
1
Підключіть до комп'ютера веб-камеру через USB-роз'єм. Встановіть драйвер для камери в вашу операційну систему. Для цього досить вставити в дисковий привід компакт з драйвером вашої веб-камери.
2
Після установки драйвера, запустіть програму Skype. Відкрийте в головному меню пункт «Інструменти» і виберіть підпункт «Налаштування».
3
Зліва на панелі діалогового вікна знайдіть категорію налаштувань «Основні». Відкрийте її і в розгорнулося списку виберіть рядок «Настройки відео». Праворуч відобразиться відповідне вікно налаштувань зображення для підключеної веб-камери.
4
У вікні тестового зображення ви побачите кадри, передані вашої камерою. Налаштуйте зручний вам режим відображення видеокадра. Після цього, збережіть всі проведені зміни і закрийте вікно налаштувань.
5
Зателефонуйте будь-якому своєму абоненту за допомогою що з'явилася кнопки «Відеодзвінок». Під час вже проведеного аудіоразговора можна почати передачу відео, використавши кнопку «Почати відео трансляцію».
6
Ви побачите відображення вашої відео передачі в маленькому віконці внизу вікна. Саме таке відео буде приймати ваш абонент.
Зверніть увагу
При низькій швидкості потоку даних по вашим лініях мережі Інтернет передача зображення абоненту може помітно «гальмувати». Ця проблема вирішується збільшенням інтернет-швидкості передачі. Іноді плавної відеотрансляції можна досягти зменшенням дозволу відеосигналу.
Корисна порада
Для того щоб обидва співрозмовники могли бачити зображення один одного на відео в Скайп, необхідна наявність налаштованої веб-камери у обох користувачів.
Люди щодня користуються грошима, але мало хто з них замислювався про те, що саме зображено на кожній купюрі. Спочатку на грошах було задумано друкувати зображення великих людей, але з часом така ідея була забута, а на зміну людським портретам прийшли пам'ятники архітектури, що знаходяться в різних містах.
Інструкція
1
Всі зображення на будь-яких російських банкнотах тим чи іншим чином пов'язані саме з релігією, історією і святими місцями, але перш ніж розбирати зображення кожної купюри окремо, варто зауважити, що на кожній з них присутній найголовніший грошовий символ - двоголовий орел . Особливістю цього орла є відсутність у нього корони. Це легко пояснюється тим, що некоронований орел означає Тимчасовий Уряд, а його зображення на грошах стало символом значущості та тимчасової зв'язку Банку Росії.
2
У сучасній Росії найдрібнішої є десятирублевих купюра. На ній зображений місто Красноярськ. На оборотній стороні представлена Красноярська гідроелекстростанція і міст через Єнісей. Саме цей міст входить до книги «Кращі мости світу», випущену організацією ЮНЕСКО. На лицьовій же стороні можна помітити зображення каплиці Параскеви П'ятниці. Ця каплиця була побудована на честь святої, яка була покровителькою домашніх тварин і сім'ї.
3
На пятидесятирублевая купюрі зображений Санкт-Петербург. На лицьовій стороні знаходиться символ Неви - підстава Ростральна колони з фігурою жінки, яка сидить на троні. Позаду цієї колони можна помітити Петропавловську фортецю. На оборотну сторону помістили зображення колишньої біржі, розташованої на набережній.
4
сторублевий купюра носить зображення Москви. На оборотній стороні знаходиться будівля Великого Театру і площа перед ним, а на лицьовій - Аполлон з колісницею - скульптура з фронтону Великого Театру.
5
Представником купюри номіналом 500 рублів стало місто Архангельськ. На лицьовій стороні зображений пам'ятник Петру Першому, розташований на тлі парусника і морського вокзалу. На оборотній стороні купюри видніється Соловецький монастир. Він є однією з найбільших російських святинь.
6
На купюрі в 1000 рублів зображений місто Ярославль, а саме: на лицьовій стороні - пам'ятник Ярославу Мудрому, а на зворотному - храм Іоанна Хрестителя.
7
Найбільшою російської купюрою сучасності стала п'ятитисячний. На ній можна побачити Царський амурський міст, довжина якого складає 2700 метрів, і пам'ятник Миколі Миколайовичу Муравйову-Амурському. Всі ці пам'ятки розташовані в Хабаровську.