Як пересадити кімнатні рослини.

Напевно, важко знайти будинок, в якому не росли б на підвіконнях або в кашпо кімнатні рослини . Як і всякі рослини , вони вимагають постійного догляду та періодичної пересадки. Вона необхідна для їх подальшого зростання. При цьому оновлюється грунт і, часто, ємності, в які рослини висаджені. Щоб пересадити кімнатні рослини , вам також буде потрібно совок і шматок поліетилену або газети, але яких ця процедура відбуватиметься.
Інструкція
1
Добре полийте рослина, щоб земля намокла і стала м'якою. Розстеліть газету або шматок целофану, всі маніпуляції проводите на них, щоб не розсипати землю по підлозі. Акуратно подденьте рослина і витягніть його разом з корінням з горщика.
2
Землю, яка залишилася в коренях рослини , струсіть з них, але повністю видаляти її не треба, щоб не пошкодити кореневу систему. Перевірте її, по можливості видаліть, зрізуючи гострими ножицями, засохлі і загнили коріння.
3
Якщо коріння рослини заповнили практично весь простір горщика, і землі майже не залишилося, його необхідно буде пересадити в інший горщик, більший за розміром. Не слід вибирати горщик набагато крупніше, його діаметр не повинен бути більше 2-3 сантиметрів більше, ніж діаметр попереднього.
4
На дно горщика, поверх отвори покладіть нерівний камінчик або шматочки глиняних черепків, щоб дренажний отвір НЕ забилося землею, коли рослина поливатимуть. Насипте поверх черепків свіжий грунт і помістіть рослина, намагаючись, щоб воно і в новому горщику росло на тому ж рівні, що в попередньому. Між країнами рослини і стінками горщика досипьте землю. Шар землі повинен бути приблизно на 1 сантиметр бути нижче краю горщика.
5
Рясно полийте землю водою, щоб грунт ущільнився, при необхідності ще підсипте його. Наступні 3-4 тижні рослину не треба підгодовувати і рясно поливати, оскільки йде процес звикання і нових листя в цей час практично не з'являється. Коли рослина знову викине нові пагони, підгодівлю можна відновити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_rsEdzxdQoE
Корисна порада
Час пересадки кімнатних рослин - сезон з лютого по травень. Ті рослини, час цвітіння яких потрапляє на ці місяці, пересаджують до початку появи бутонів, інакше вони можуть опасть.