Як подарувати машину.

Відчуження автомобіля за договором дарування, який укладається в нотаріальній або простій письмовій формі - це один із способів придбання транспортного засобу. В законі не обумовлено обов'язкове посвідчення договору відчуження транспортних засобів нотаріально. Але, тим не менш, нотаріуси часто запевняють такі договори, як на користь сторонніх людей, так і на користь родичів. Для того, щоб подарувати машину :
Інструкція
1
Оформіть договір дарування машини в Управлінні Федеральної реєстраційної служби. Для цього візьміть туди сам договір, складений в трьох примірниках, а також документи, які підтверджують те, що саме ви є власником транспортного засобу, який хочете подарувати.
2
Можливо, вам може знадобитися дозвіл чоловіка/дружини або батьків, складене в письмовій формі, на дарування транспортного засобу.
3
Обов'язково надайте в орган Росреєстрації квитанції, що підтверджують сплату державного мита, а також заяву, яка складається у встановленій формі в органі реєстрації.
4
Зніміть машину з реєстраційного обліку в тій державтоінспекції, в якій була проведена реєстрація. Для цього вам знадобиться ваш паспорт і документи на автомобіль.
5
Підпишіть з людиною, якій хочете подарувати свій автомобіль, договір дарування. Не зайвим буде запевнити цей договір у нотаріуса, і після цього новий власник вашого автомобіля повинен поставити його на облік в ГИБДД.
6
Пам'ятайте, що згідно п.4 Правил реєстрації автомототранспортних засобів і причепів до них в ГИБДД, для скоєння реєстрації транспортного засобу, разом договором дарування потрібно надавати і паспорт на автомобіль.Договор дарування вступає в силу з моменту його підписання. При складанні договору дарування ні ви, ні інша сторона не має жодних триваючих прав, вимог та обов'язків щодо об'єкта дарування. Наприклад, людина, що одержала річ в подарунок і поніс збитки, що виникли в результаті наявних дефектів подарованої речі, не зможе вимагати їх відшкодування. Після того, як оформлений договір дарування, обдаровуваний отримує право власності на подарунок.