Як полагодити годинник.

Уявити собі життя без годинника нам буде вкрай складно. Ми покоління швидкого часу, і кожна його хвилина нам цінна і дорога до болю. Стежити за часом нам допомагають електронні, діодні, механічні та напівмеханічні годинник.

Годинники стали не тільки предметом потрібним, але і аксесуаром який говорить про статус, положення та стан людини. Безліч всіляких іменитих марок пропонує нам свою продукцію. Розумно й те, що ще більше фірм намагаються всі ці марки підробити. Тому ми часто стикаємося з красивим корпусом і китайської начинкою. Не те щоб китайська начинка була поганою, просто вона теж буває різної якості. Немає нічого більш неприємного, ніж зупинилися годинник. Це своєрідний символ і на багатьох він діє гнітюче. Що ж робити і як полагодити годинник на вашій руці?

Є два варіанти.

  1. Вам потрібно замінити батарейку.
  2. Вам потрібно йти в сервісний центр.

Замінити батарейку, практично завжди можна самостійно. Питання в тому, чого вам це коштуватиме? Практика показує, що чим дорожче годинник, тим складніше заміна батарейки в домашніх умовах. Якщо ж години середнього рівня, то можете і спробувати.

  1. Вам потрібно відкрити задню кришку годин. Для цього ретельно досліджуйте поверхню годин, і пошукайте місця, натиснувши на які вона відкриється сама.
  2. Потім підберіть відповідний інструмент. Це може бути дуже тонка викрутка або металева пластинка, голка або гвоздик.
  3. Акуратно, піддіньте кришку і спробуйте її зняти. Важливо! Під кришкою є гумова прокладка, її треба зберегти за будь-яку ціну, інакше поставити кришку на місце, не вийде.
  4. Тепер витягніть батарейку і йдіть на пошуки такої ж. Попередньо виміряйте батарейку, тому як відмінність у підлогу міліметра може зробити вас повним профаном. Навіть якщо батарейка на заміну знайдена, стару викидати не поспішайте.
  5. Міняйте батарейку і встановлюйте кришку годин на місце. Перед тим, як закріпіть кришку, перевірте, чи пішли годинник.

У разі якщо спроби поміняти годинник не увінчалися успіхом, йдіть до майстра. Обов'язково візьміть стару батарейку, інакше йому може бути складно, полагодити годинник. Якщо ви не відчуваєте впевненості в своїх діях, а спроби не увінчалися результатом, то краще не ризикувати.