Як переписати фото з камери на комп'ютер. камера на комп'ютер фото.

С фотографувати на цифрову камеру - це тільки половина справи, адже потрібно ще й перенести знімки на комп'ютер. Виконати це можна за допомогою USB-кабелю або карт-рідера. Покрокова інструкція допоможе вам вибрати підходящий спосіб і розібратися в деталях.
Вам знадобиться
  • USB-кабель або карт-рідер
Інструкція
1
Найпростіший варіант - підключити фотокамеру до комп'ютер у за допомогою USB-кабелю. Такий кабель завжди йде в комплекті з камерою і підключається з одного боку в USB-порт комп'ютер а чи ноутбука, а з іншого боку - в фотокамеру. Роз'єми мають оригінальну форму, і переплутати їх буде неможливо. Підключати камеру слід у включеному режимі.
2
Після підключення клацніть на значку «Мій комп'ютер». Ви побачите вміст комп'ютер а і що з'явився значок фото камери . Клацніть по ньому, і він відкриється у вигляді папки, в якій і будуть перебувати зняті фотографії. Скопіюйте їх як звичайні файли і вставте в папку на жорсткому диску комп'ютер а. Вимкніть камеру від комп'ютер а після завершення копіювання.
3
Якщо USB-кабель відсутній, то вам знадобиться пристрій, який називається «карт-рідер». Його можна придбати в будь-якому комп'ютер ном магазині за ціною $ 5 -10. Багато сучасні ноутбуки оснащені вбудованим карт-рідером. Якщо ви користуєтеся ноутбуком, то огляньте уважно його корпус - ви можете виявити роз'єм для карт пам'яті.
4
Підключивши карт-рідер до комп'ютер у, витягнете карту пам'яті з фото камери і вставте її в карт-рідер. Клацніть на значку «Мій комп'ютер» і серед вмісту комп'ютер а знайдіть новий значок з позначенням карти пам'яті. Відкривши його, ви виявите ваші знімки. Виберіть потрібні і скопіюйте їх у будь-яку папку комп'ютер а.