Як повернути пароль на icq. dthyenm gfhjkm icq.

ICQ, або, як ласкаво її називають російськомовні користувачі «аська», - месенджер, популярний завдяки своїм зручним функціям чату, аудіозвонков, відеодзвінків і використання анімованих смайликів. Однак через можливість доступу до списку контактів облікові записи користувачів часто стають здобиччю хакерів. Відновити і повернути пароль ICQ допомагають передбачені на цей випадок заходи безпеки.
Інструкція
1
Запустіть програму. Під полем "Пароль" знайдіть посилання «Забули пароль ?». Натисніть і перейдіть на сторінку відновлення пароля.
2
Введіть свій номер ICQ і цифровий код з картинки, потім кнопку «Далі». Після переадресації на нову сторінку вам буде запропоновано пройти в свою поштову скриньку, на який зареєстрована обліковий запис ICQ або, в разі його недоступності, перейти за іншим посиланням.
3
Якщо поштова адреса недоступний, натисніть відповідну кнопку та дотримуйтеся подальших інструкцій. Якщо поштовий ящик все ще активний, пройдіть в нього і відкрийте лист від адміністрації ICQ. Пройдіть по зазначеній там посиланням і введіть новий пароль . Підтвердіть зміна пароля.
4
Змініть пароль доступу до поштової скриньки, керуючому аккаунтом ICQ. Увійдіть в мессенджер, використовуючи новий пароль .