Як скласти правильне харчування.

Правильне живлення - це гарне самопочуття вашого організму. Багато хвороб купуються через неправильне харчування. Зайві кілограми також набираються через неправильне харчування і сидячого способу життя. Типові помилки неправильного харчування: - їмо дуже багато; - їмо занадто жирну їжу; - невірно підбираємо продукти (занадто багато в меню білого хліба, тістечок, мало вітамінів, свіжих овочів, фруктів, клітковини, білка, молока, риби); - Їмо неправильно (нерегулярно, швидко, безконтрольно); - занадто мало знаємо про пітаніі.Ізбежать цих помилок можна аналізом раціону харчування.
Інструкція
1
Щодня записуйте в спеціальний блокнот все, що ви з'їдаєте і випиваєте протягом дня. Відзначайте спосіб приготування страви кожного з'їденого страви і час кожного прийому їжі, включаючи і всілякі випадкові «жування».
2
Включіть в ваш раціон сирі овочі і фрукти. Сирі овочі і фрукти підвищують швидкість обмінних процесів.
3
В літній період вживайте більше рослинної їжі, багатої вітамінами, а взимку їжте більше продуктів, що містять жири і білки.
4
Обмежуйте себе в харчуванні. Спробуйте з'їдати половину звичайної порції. Переїдання зменшує працездатність і викликає втому.
5
Не їжте несумісні страви, це одна з основних умов правильного харчування. При несприятливих харчових поєднаннях в кишечнику активізуються процеси бродіння і розкладання їжі. В організмі накопичуються шлаки і токсини. Як наслідок - здуття живота, печія, запори.
6
Влаштовуйте щотижня розвантажувальні дні. Можна чергувати один тиждень молочний день, на іншому тижні - салатний або рисово-компотний.
7
Приймайте їжу в один і той же час і намагайтеся не порушуйте його. Систематичний підхід до прийому їжі сприяє профілактиці проблем з роботою шлунково-кишкового тракту.
Корисна порада
Продукти зберігають свої корисні якості при правильному приготуванні. Найкращий спосіб приготування, при якому продукти не втрачають своїх поживних властивостей, це на пару. І чим менше час приготування, тим краще.