Як створювати логотип.

Найпростіший логотип для домашньої сторінки або для підприємства - одноденки можна зробити безкоштовно за допомогою он-лайн сервісів, таких, наприклад, як FreeLogoCreator. Якщо ж логотип розробляється під майбутній фірмовий стиль і замислюється як маркетинговий інструмент, то процес його створення стає більш ретельним.
Вам знадобиться
  • Планшет або сканер
  • Програма, яка працює з векторною графікою.
Інструкція
1
Зібрати матеріал для ідеі.Определіть асоціативний ряд. Що повинен нагадувати логотип , з чим він пов'язаний, які на ньому можуть бути зображення, форми.Взять аркуш паперу і записати все, що приходить на розум при проказуванні назви логотип а. З'ясувати у замовника (якщо це робота на замовлення) який у нього коло асоціацій з приводу майбутнього логотип а, і що він хотів би бачити в результаті, виділити потрібні слова.Как правило, на цьому етапі формується концепція майбутнього зображення.
2
Оформити ідею в образиВзять папір, олівець і на основі вже підібраних асоціацій зробити начерки. Ескізів може бути дуже багато і дуже різних, на цьому етапі варто включити просторову фантазію. Чим різноманітніше будуть ескізи, тим лучше.Можно поекспериментувати з образами, спробувати замість деяких букв підставити картинки по смислу.Чем графічність буде логотип , тим краще, колір краще обдумувати на наступному етапі, а на етапі ескізу зосередитися на виразності ліній ізображенія.Вибрать серед ескізів ті, які краще висловлюють ідею, сформульовану під час попереднього шага.Проаналізіровать вбрання. Якщо можливо, поєднати кілька ескізів в один, щоб яскравіше підкреслити основну ідею.
3
Довести логотип до закінченого віда.Оціфровать вибрані малюнки, доопрацювати ескізи, пропрацювати колірну гамму, шрифти, пропорції. Пам'ятати, що логотип повинен бути впізнаваним як у кольоровому, так і в чорно-білому варіанте.Обязательно перевести логотип у векторний формат. Це необхідна умова для виготовлення поліграфічної продукції з використанням логотип а. Врахувати відстані між лініями, щоб при зменшенні до розміру 50 на 50 пікселів логотип залишався впізнаваним і чітаемим.Опісать затверджений логотип , вказавши за модульною сітці всі розміри полів, шрифтів з точністю до міліметра. Кольори вказують найменуванням та кодом, щоб уникнути помилок при використанні їх у фірмовому стилі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qp1EY_eYzxw
Зверніть увагу
Застосування зображень логотипа обмежується законодавчими актами про авторське право і інтелектуальної власності, про рекламу, про товарні знаки і про державну символіку. Причому, застосування логотипів не є обов'язковою умовою для компанії. Організація має право використовувати його на свій розсуд, розташовувати там, де вважатиме за необхідне. Використання державної символіки в логотипах приватних компаній заборонено.
Корисна порада
Перш ніж приступати до роботи, попередньо з'ясуйте, що мається на увазі під поняттям «логотип» .Логотіп - це оригінальне зображення назви товару, фірми, послуги або ще чого-небудь. Він є частиною товарного знака, але сам по собі не повинен містити ніяких картинок. Однак у широкому значенні під логотипом подразумевают якраз товарний знак в поєднанні з написом.