Як полагодити ключку.

Купуючи нову ключку , так би хотілося, щоб вона стала добрим талісманом, але такі і талісмани, буває, підводять нас в найвідповідальніший момент і ламаються. Як полагодити хокейну ключку і повернути собі талісман?
Інструкція
1
Для початку варто сказати, що бувають цілісні і складові ключки. Цільні, зрозуміло, являють собою цільну конструкцію, а складові мають дві частини - гак і труба.
2
Купуючи ключку , не скупіться, нормальния ключка обійдеться вам не менше, ніж в 3000 рублів. Найкраща ключка для гри в хокей - титанова, з дерев'яним крюком.І все ж, яку краще придбати - справа кожного, але складову все ж починають простіше. Якщо зламався гак, міняється гак, якщо труба - купуємо нову трубу.
3
Цільну ключку теж можна полагодити за принципом «з ніг на голову» - там, де був верх ключки, буде гак. Для цього спиляєте гак і вставте заглушку, а з іншого боку її вийміть. Але це якщо ключка зламана ближче до гака. В іншому випадку її простіше викинути, ніж ремонтувати.
4
Трапляється, коли ключку потрібно залатати на швидку руку. Пам'ятайте при цьому, що найкраще замотати її лейкопластиром, а не ізолентою. Лейкопластир на морозі не тріскається, особливо від ударів.
Корисна порада
Якщо ваша ключка дорога, найкраще відвезти таку професіоналам. За гроші, може, і чималі, вам повернуть ваш добрий і дорогий талісман.