Як відключити сигналізацію. Як зробити сигналізацію на скутері якщо вона працює на ходу.

Дорогим автомобілістам відомо багато такого, про що людина прямоходяча навіть і не здогадується. Наприклад, всі ми знаємо, що в нашій країні машина без сигналізації, це вже не твоя машина, або скоро не твоя машина.

Однак не всі знають, що якщо сигналізація дасть глюк, то машину ви не заведете. А таке буває, особливо в умовах суворих морозів і дикої спеки. Щоб зуміти впорається з цією ситуацією, потрібно поступити таким чином. Слід дізнатися все про можливість відключення сігналізаціі.Чтоби відключити сигналізацію пульта управління може бути недостатньо і це основний сюрприз для автомобіліста. Особливо якщо цей автомобіліст жінка.

Відключити сигналізацію можна, якщо:

  1. Натиснути на пульті управління відповідну кнопку. Найчастіше на ній є напис типу «VALET».
  2. Відрити капот, знайти акумулятор і від'єднати від нього клему живлення сигналізації. Це дозволить знеструмити систему, і вона звільнить рух авто.
  3. Можна піти в обхід і повести себе як зломщики. Для цього загляньте під панель і знайдіть там з'єднувальний блок. У ньому потрібно з'єднати дроти запалювання безпосередньо минаю реле сигналізації.

Проте, дуже часто дані заходи можуть не допомогти. Справа в тому, що чим легше відключити сигналізацію, тим легше викрасти авто. Тому сучасні системи, вкрай складні. Вони запускають свої контакти в основні системи руху машини. Якщо така система вийшла з ладу, то її потрібно повністю видаляти з авто. Тому якщо відчуваєте, що справа погано дзвоніть в сервіс. Якщо ж машина і зовсім не ваша, а сигналізація зводить вас з розуму, то варто телефонувати у відповідні органи і заявляти протест. Там за номером авто, зможуть знайти власника і висловлять йому, за порушення громадського порядка.Совет на майбутнє - встановлюєте системи, які відрізняють якість і ціна. Як правило, це допомагає від угону і безглуздих ситуацій.

Для забезпечення збереження майна люди вдаються до використання такого засобу захисту, як сигналізація. Якщо говорити про автомобілі, існує досить велика кількість пристроїв, які ставляться і знімаються з охорони за допомогою спеціального брелока. Як відключити сигналізацію в нестандартному або аварійному випадку?
Інструкція
1
Якщо ви не можете зняти машину з охорони за допомогою брелока, перевірте, в робочому чи він знаходиться стані (дуже часто причиною несправності стає розряд батареї). Замініть стару на нову і спробуйте повторити свої дії.
2
Сигнал, який виходить з брелка безпосередньо до автомобіля, може «глушиться» сторонніми сигналами, в даному випадку підійдіть якомога ближче до машини і повторно спробуйте відключити сигналізацію .
3
Якщо попередні два кроки не дали позитивних результатів, то визначте тип (за назвою) встановленої на ваш автомобіль сигналізації. Залежно від цього будуть обрані наступні дії.
4
Відкрийте двері автомобіля за допомогою ключа (в цей момент повинна спрацювати сигналізація і включитися габаритні вогні).
5
Увімкніть запалювання автомобіля.
6
Знайдіть в салоні а кнопковий вимикач автосигналізації Valet (зазвичай, при стандартному варіанті, дана кнопка розташовується близько ніг водія, безпосередньо під кермом, з тильного боку рульової колонки, близько ручника або під сидінням водія).
7
Після десяти секунд натисніть кнопку виключення сигналізації Valet, це дасть можливість відключити сигналізацію і завести автомобіль.
8
Скористайтеся персональним кодом, якщо такий є. Відкрийте автомобіль за допомогою ключа. Увімкніть, відключіть і знову включіть запалення. Натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке буде відповідати першій цифрі Вашого коду. Потім вимкніть, а після знову включіть запалення і знову натисніть кнопку Valet таку кількість разів, яке відповідатиме другий цифрі коду.
Корисна порада
У будь-якому випадку зберігайте спокій і дотримуйте послідовність перерахованих дій. Якщо вони не допомагають, то не варто займатися дилетантством. Телефонуйте в сервіс, де розібратися з проблемою допоможуть кваліфіковані фахівці.