Як зв'язати кофту з капюшоном. Як зшити курточку для маленької дівчинки.

Зручна кофта с капюшоном - відмінний варіант стильною і теплою повсякденного одягу. За допомогою гачка і пряжі таку кофту можна зв'язати за короткий період часу, і вона забезпечить вам комфорт і затишок навіть у холодну погоду. Щоб отримати хороший результат, вам потрібно володіти початковими навичками в'язання гачком. Для виготовлення кофти потрібного розміру вам буде потрібно вовняна або бавовняна пряжа, залежно від того, літню або зимову кофту ви будете в'язати, а також гачок №3.
Інструкція
1
Окремо підготуйте креслення викрійки, на який ви будете орієнтуватися, пров'язуючи деталі кофти. В в'язанні виходите з щільності в 24 петлі на 7 рядів в квадратному полотні 10х10 см.
2
Для того щоб зв'язати передню деталь кофти, наберіть ланцюжок з потрібної кількості повітряних петель, відповідного вашому розміру (42 розміром відповідають 133 повітряних петлі, для більш великих розмірів збільшуйте їх кількість). Додайте до ланцюжка три петлі для підйому.
3
Далі пров'яжіть чотири ряди стовпчиками з накидом, і в четвертому ряду з двох сторін від семи центральних петель зв'яжіть замість двох стовпчиків дві повітряних петлі. Таким чином, у вас вийдуть отвори, в які можна буде вставити шнур. Ви виконали нижній край виробу.
4
Продовжуйте в'язати обраним узором, звіряючись зі схемою. Провязав полотно в 55 см, пров'яжіть горловину - закрийте чотири центральних повторення візерунка, і кожну сторону закінчите окремо. У кожному другому ряду двічі збавте по одному повтору візерунка, щоб отримати скоси горловини. Закінчите в'язання, коли воно досягне висоти 62 см.
5
Переходьте до в'язання спинки - в'яжіть її точно так само, як і передню частину до висоти 61 см, а починаючи з цієї висоти, пров'яжіть горловину, закривши 8 центральних раппортов візерунка.
6
Для виготовлення рукавів наберіть 55-60 повітряних петель, додайте три петлі для підйому, зв'яжіть стовпчиками з накидом два ряди, після чого продовжуйте в'язати візерунком по схемі. Обабіч додайте в кожному четвертому ряду шість разів по одному раппорту візерунка. Зв'яжіть рукав до 39 см і закінчите в'язання. Повторіть на другому рукаві.
7
Капюшон для кофти в'яжеться з двох частин - наберіть 55 повітряних петель, додаючи 3 петлі для підйому, після чого в'яжіть за схемою, а через 24 см починайте робити убавленія, закругляя форму однієї половини капюшона.
8
Чотири рази зменшуйте в кожному ряду по одному раппорту. Потім зв'яжіть другу половину капюшона симетрично першій, і зшийте обидві частини. Передній край капюшона обв'яжіть чотирма рядами стовпчиків з накідом.Сшейте всі деталі вироби разом і обв'яжіть горловину стовпчиками з накидом.