Як вибрати ксенон. Який купити ксенон на Пріор.

Захотіли купити ксенон для свого автомобіля? А як вибрати правильні фари, які змогли пропрацювати не один рік? Можна піти двома шляхами: перший - довіритися радам продавця в одному з магазинів, другий спробувати розібратися у всіх тонкощах самостійно. Спробуємо допомогти вам вартими радами.
Інструкція
1
По-перше, давайте з'ясуємо, які відмінності галогену від ксенон а. Якщо в двох словах, то світіння ксенон ових ламп відбувається завдяки газу, який знаходиться в спеціальній скляній колбі. Світіння з'являється, коли відбувається короткочасне додаток до двох електродів з високою напругою. До кожної лампі ксенон а підключений блок розпалу або, як його ще називають, баласт, він дозволяє трансформувати низька напруга (генератор легкового автомобіля миє забезпечити напругу в 12В) у високе. Галогенні лампи світяться, коли нагріваються нитки розжарювання, їх харчування здійснюється за рахунок 12В бортовий мережі. У підсумку струм проходить через нитку, яка в свою чергу накаливается і випромінює світло.
2
Якщо говорити про фірму виробники ксенон а, то можна відзначити таких лідерів як APP, SHO-ME, MTF, але є також і безліч менш відомих брендів, такі, як правило, імпортуються до нам в обмеженій кількості. Краще вибирати більш відомі, перевірені фірми, так як вони дають піврічну або річну гарантію на свою продукцію, також ви завжди легко зможете купити новий блок розпалу йди саму лампу на заміну вийшли з ладу.
3
Блоки розпалу мають невеликі габарити, досвідчена людина легко зможе встановити їх в легковому автомобілі. Якщо ж під капотом вашого автомобіля місця зовсім мало, то вибирайте блоки розпалу більш тонкі, товщина їх не перевищує 1 см (виробники ставлять на них маркування slim або ultra slim).
4
Купуючи ксенон , ви також неодмінно зіткнетеся з широким вибором «поколінь» блоків. Частіше в продажу зустрічаються блоки третього, четвертого і п'ятого покоління. Коли говорять про покоління блоків, то мають на увазі електроніку всередині корпусу. Фірми-виробники намагаються постійно модернізувати внутрішньо зміст блоків розпалювання, так що говорити про всіх технічним характеристиках просто неможливо.
5
Зазначимо, що не варто гнатися за поколіннями, адже навіть блок розпалу третього покоління зможе забезпечити все необхідне для якісної роботи ксенон а.
6
Тепер трохи про лампах, вони відрізняються цоколем і світінням. Найпопулярніші лампи 6000, 5000 і 4300 кельвінів. Температура світіння впливатиме колір світіння лампи. Лампа 4300 кельвінів дає світіння максимально наближене до денного світла, така забезпечить відмінну видимість в будь-яких погодних умовах. Лампа 500 кельвінів мають світіння білого кольору, а у лампочок 6000 кельвінів світіння трохи блакитнувате (погано освітлюють дорогу при дощі тумані, снігу).
7
Що стосується потрібного цоколя, то тут необхідно з'ясувати, який цоколь в ваших рідних лампах. Цоколі мають різні маркування, і підбирати новий ксенон потрібно з тим же типом цоколя, що і у ваших рідних ламп. В даному випадку найпростіше просто витягнути з фари автомобіля лампочку і подивитися маркування на цоколі.
Зверніть увагу
Як правильно вибирати ксенон: підбираємо ксенонові лампи для будь-якого авто. Зараз на ринку з'явилося безліч комплектів ксенон від різних виробників, причому, зустрічається навіть вітчизняний. Однак раджу купувати дорожчі і якісні баласти і лампи: вони довше служать, та й фари включаються швидше.
Корисна порада
Що б правильно вибрати ксенон для всього автомобіля, вам потрібно знати: 1.Тип ксенону (ксенон/біксенон) 2.Цоколь лампи (H1/H3/H4/H7/H8/H10/H11/H13/D2R/HB3/R2) 3.Мощность ламп (35W/50W) 4.Температура ламп (4300/5000/6000/8000). Для точного визначення цоколя або викрутити лампу і подивіться на металической частини, або в сервісній книжці автомобіля. xenon.