Як заварити брусничне листя. Як правильно висушити брусницю.

Брусничні листя мають безліч цілющих властивостей, адже брусниця є унікальним лісовим рослиною, яка є панацеєю від багатьох бід і напастей. Наприклад, в листя х брусниці містяться дубильні речовини, багато мікроелементів (калій, магній), величезна доза вітаміну С і навіть вітамін B12. Крім того, брусниця є досить ефективним природним антибіотиком!
Інструкція
1
Отже, як правильно заварювати брусничне листя ? Якщо ви збираєтеся добувати їх самостійно, то засвойте наступне правило: брусничне листя найкраще збирати восени, аж до листопада. Цвісти брусниця починає зазвичай в травні-червні, достигає в самий розпал літа, а ось листя варто збирати саме восени - так як тільки в цьому випадку вони збережуть всі корисні речовини!
2
Листя потрібно ретельно вимити і залишити на просушку. Місце, де буде сушитися брусниця, повинно бути сухим, теплим і добре проветріеваемим. Підстеліть під листя сухі і чисті аркуші, краще без будь-якої фарби і розкладіть брусничні листочки так, щоб вони були добре розділені.
3
Тепер переходимо безпосередньо до процесу заварювання. Якщо ви вирішили готувати чай, то застосовувати найкраще стоїть подрібнені брусничні листя . Просто візьміть висушені листя і подрібніть їх в кавомолці. Правда, не до стану пилу! Беремо одну чайну ложку (з гіркою) подрібненого листя, заливаємо їх окропом і обов'язково наполягаємо протягом 30-40 хвилин, укривши чайник або чашку тканиною і поставте в тепле місце. Пити такий чай рекомендується з медом, варенням, в теплому стані і не поспішаючи.
4
Крім чаю, ви можете приготувати і відвар: для цього киньте крупну столову ложку брусничного аркуша в киплячу воду (близько 500 мл) і кип'ятіть приблизно 10 хвилин. Після цього отриманий відвар проціджують і залишають в теплому і темному місці. Приймати його можна і холодним, приблизно по половині склянки кілька разів на день.