Як викидати дзеркала. Як правильно розташувати ліжко.

Дзеркало в усі часи вважалося предметом таємничим і містичним. З дзеркалами пов'язано багато повір'їв і прикмет. Тому, коли постає питання про викид старого або розбитого дзеркала, люди часто впадають в розгубленість і не знають, як правильно викинути дзеркало.
Вам знадобиться
  • Акуратність, тряпічний мішок або клапоть тканини, скотч, здоровий глузд.
Інструкція
1
критично оцінив силу своїх забобонів і постарайтеся віднестися до викиду дзеркала як до звичайного домашньому справі. Ви ж не переживаєте, коли виносите інше сміття.
2
Зніміть старе дзеркало зі стіни, акуратно загорніть його клапоть тканини. Можна наклеїти на велике дзеркало попередньо кілька смуг скотча. Це зробить дзеркало менш крихким і убезпечить вас від порізів.
3
Віднесіть дзеркало на мусорку у дворі, і акуратно притулите його там до стіни або баку. Можливо, комусь іншому знадобиться старе дзеркало. Ні в якому разі не треба розбивати дзеркало і викидати в сам бак. Осколки можуть порізати потім інших людей (бомжів або бідних пенсіонерів, люблячих пошукати різні предмети на звалищі).
4
Розбите дзеркало викидайте в полотняні мішку. Целофановий мішок одразу порветься. Якщо ви вірите, що розбите дзеркало може принести невдачу, то дотримуйте деякі правила. Підійдіть до дзеркала з лівого боку і зберіть осколки, що не дивлячись на них. Вважається особливо поганим знаком, якщо побачити своє відображення в осколках розбитого дзеркала.
5
Маленькі дзеркала, пудрениці з дзеркалами , сумочки з дзеркалами покладіть в звичайний целофановий мішок, і винести на смітник. Якщо речі ще в хорошому стані, можете, залишить їх де-небудь на лавці біля під'їзду. Зазвичай такі речі швидко знаходять нових господарів.
Зверніть увагу
За прикметами, старі і розбиті дзеркала треба викидати тільки на убуваючу Місяць. На те місце, де висіло дзеркало, один-два тижні не варто вішати нове дзеркало або будь-який інший предмет.
Корисна порада
Викидати дзеркало краще в прогумованих рукавичках. Ці рукавички продаються в господарських магазинах. Так ви напевно уникнете порізів.