Як завести дизель у мороз.

Один з найбільш зручних і продуктивних варіантів для життя, це дизельний двигун. Дизельне паливо має масу переваг. Однак разом з тим, воно вкрай негативно реагує на низькі температури.

Скажімо навіть не на низькі, а на дуже низькі. Справа в тому, що починаючи від -20 градусів за Цельсієм, в ньому починають утворюватися желеподібні пластівці. Цей факт робить роботу двигуна практично неможливою. Так як пластівці забивають паливні фільтри, подача гарячого зупиняється, як і робота самого двигуна. Що ж робити в подібній ситуації, як завести дизель у мороз?

Справитися можна різними методами. Зазначимо, що кожен з методів по-своєму негативно впливає на роботу двигуна при частому використанні.

  1. Використання ефіру. Якщо заводити двигун не на звичному дизельному паливі, а на ефірі, то він заробить. Коли ж двигун сам нагріється, то можна буде залити дизель і продовжити роботу. Проблема в тому, що ефір погано впливає на корпус двигуна, створюючи агресивне середовище. Тому його часте використання вкрай не бажано.
  2. Використання антифризних рідин. Цей метод має масу обмежень, і високий витратний потенціал. Тобто, рідини самі по собі дорогі, а при зниженні температури на кілька пунктів, вже не дієві.
  3. Також завести дизель у мороз може допомогти окріп. Бак з паливом просто обдають гарячою водою, нагріваючи паливо, і двигун починає нормально працювати. Проблема в тому, що перепад температур також згубно діє на матеріал двигуна.

Самим адекватним вирішенням проблеми, безумовно, стали автономні передпускові нагрівачі палива. Ці невеликі пристрої, які живляться від акумулятора, нагрівають паливо, яке надходить в робочу камеру, тим самим усуваючи проблеми застигання палива. Пристрій звичайно не дешеве, однак, воно саме адекватне і коректне на сьогоднішній день.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j_ywaF6_XJE