Як робити оллі на скейті. скейтборд для пальців.

Приємно спостерігати за людьми, які катаються на скейті де-небудь в парку і паралельно витворяють зі своєю дошкою чудеса акробатики. Трюків в скейтбордингу існує безліч, але один з них можна без перебільшення назвати основою катання на скейті . З цього трюку якраз і навчаються майстерності катання на роликовій дошці. Йдеться про олли (ol>
Інструкція
1
Навчитися цьому трюку не так просто, проте якщо все робити правильно і посилено тренуватися, можна освоїти олли досить швидко. Ставити ноги на дошку ви можете так, як вам буде зручно. Тому можна не слухати тих, хто радить вам якусь певну стійку.
2
Трохи розженетеся. Ступню провідної ноги поставте посередині деки або трохи ближче до передніх болтів. Толчковая нога (та, якою ви мимоволі відштовхуєтеся від землі під час їзди на скейті ) нехай встане на тейл (це хвостова частина дошки). Зігніть коліна, зосередьтеся і приготуйтеся до стрибка.
3
Далі йде так званий «клацання». Це основна частина трюку олли, яку можна охарактеризувати як різке відштовхування поштовхової ногою від Тейла дошки. Відразу ж після цього натиску вам потрібно відштовхнутися разом з дошкою від поверхні і здійснити як би стрибок на одній нозі. Вам потрібно буде відштовхнутися толчковой ногою, а провідною ногою витягнути устремляющийся першим вгору ніс скейта, а за ним і все інше. І пам'ятайте: олли буде тим вище, чим сильніше і різкіше ви від землі відштовхне.
4
Тепер час зробити витяжку. В момент відривання Тейла деки від поверхні потрібно приступайте до витягування дошки слідом за собою. Поряд з клацанням, цей елемент трюку теж дуже важливий. Його можна уявити собі, як рух ступні провідної ноги, вигнутої всередину по шкірці скейта вгору і вперед. За допомогою цього руху дошка якраз і піднімається над землею.
5
Політ і приземлення. Тут теж є пара нюансів. Навчившись витягати скейт, освойте приземлення. Краще ступні ставити в районі болтів. Так ваша дошка вже точно не зламається (і таке траплялося). Центр тяжкості при польоті тримаєте над центром дошки. Не здумайте ні вперед нагинатися, ні назад, інакше дошка попросту вискочить у вас з-під ніг.