Як прибрати запах гару. запах багаття шкідливий він.

Якщо в приміщенні відбулося локальне загоряння, якщо пригоріла каша або обвуглилося дно забутого на плиті чайника, то неприємний запах гару ще довго буде стояти в приміщенні: він має властивість вбиратися під всі тканини, в одяг, в оббивку меблів і навіть в шпалери.
Вам знадобиться
  • - солона вода
  • - мелений кави
  • - нашатирний спирт або оцет
Інструкція
1
Щоб прибрати запах гару в квартирі, в першу чергу відкрийте всі вікна. Треба якомога швидше позбутися від видимого диму, т.к. він шкідливий для легенів людини, особливо якщо його багато. Також цей захід усуне основну масу запах а гару, щоб його якомога менше вбралося в знаходяться в квартирі предмети та оздоблення. Провітрюйте квартиру якнайчастіше. Чи не користуйтеся освіжувачі повітря - суміш запах ов освіжувача і гару буде ще неприємніше.
2
Увімкніть іонізатор повітря. Негативно заряджені аероіони, які випромінює цим приладом, притягнуть на себе неприємний запах і усунуть його.
3
Розставте по приміщенню ємності із солоною водою. Цей метод здавна застосовується для усунення сильних уїдливих запах ів.
4
Розвісьте по квартирі якнайбільше вологих простирадлом: волога забере на себе запах гару. Простирадла після висихання викинете, використовувати їх вже не варто. Таку процедуру слід повторити 2-3 рази, залежно від ступеня стався загоряння або задимлення.
5
Свіжозмелений кави допоможе вам прибрати запах гару в квартирі: розставте блюдця з кавою по приміщенню, він відмінно забирає в себе запах і. Крім того, зваріть каву в турці, і його аромат пошириться по квартирі, приглушаючи запах гару.
6
Ретельно вимийте місце, де знаходився осередок горіння, водою з нашатирним спиртом або оцтом. За допомогою такого розчину ви усунете кіптява, зроблені внаслідок горіння або пригорання, а знаходяться в оцті і нашатирному спирті речовини відіб'ють запах гару.
7
Проведіть вологе прибирання всієї квартири. Мити треба все - меблі, килими, підлогу, стіни, якщо на них миються шпалери. Ганчірки, якими ви все витирали, після збирання викинете. Виперіть фіранки і весь одяг, особливо ту, яка не була прибрана в шафи.
8
Спечіть пиріг з корицею, її запах заглушить запах гару.