Як вибрати степлери.

Скріплювати два предмета між собою можна різними способами. Але якщо йдеться про скріплення аркушів паперу або тонкого картону, то краще кошти, ніж степлер, для цих цілей просто не знайти. Він відрізняється величезним розмаїттям моделей і цілком демократичною ціною. Розрізняють також меблеві, будівельні степлери , як електричні, так і механічні. Навіть не дивлячись на те, що вам потрібен звичайний канцелярський степлер, його вибір може стати справжньою проблемою.
Інструкція
1
Найважливіший елемент степлера - це пружинний механізм, за допомогою якого при натисканні скоба впивається в папір, вийшовши зі свого гнізда. Такий механізм найчастіше представляється бегунком, притискає магазин, який в свою чергу кріпиться до верхньої частини степлера допомогою пружини. В потужних моделях пружина замінена смужку гнучкого металу, за рахунок чого термін експлуатації степлера значно збільшується. Пружину також можна замінити пластиковою стрічкою, яка застосовується в дешевих, але недовговічних пристроях.
2
Вибираючи степлер, дивіться також на його корпус. Він повинен бути тим міцніше, чим більше паперу за раз ви маєте намір з його допомогою зшивати. Краще зупинити свій вибір на степлер з металевим корпусом, лише зверху покритим шаром пластику. Вони і зручний буде, і довговічний.
3
Тепер кілька слів про привід. Існують степлери механічні (з ручним приводом) і електричні. Офісні моделі з електричним приводом розвивають «скорострільність» до 20 ударів за хвилину.
4
Пам'ятайте: ви напевно не зможете нормально працювати навіть з якісним степлером, якщо помилитеся у виборі скоб для нього. Орієнтуйтеся на виробника: він повинен бути тим же, що і у купленого вами степлера. Використання скоб, невідповідних інструкції, може привести до їх застреванию, неякісному скріпленню аркушів паперу або навіть поломки пристрою.
5
З величиною скоб ви приблизно можете визначитися, подивившись на потужність степлера. Чим вона більша, тим потужніші і товсті скоби вам потрібні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zxEc4KZdWyg
Для оббивки меблів рекомендується використовувати спеціальні степлери. В даний час існує їх декілька видів. За допомогою степлера досить просто кріпити тканину до каркасу.
Інструкція
1
Велике поширення отримав механічний степлер. Головним елементом його конструкції є пружина. Він має низьку вартість. Серед переваг варто відзначити малу вагу і роботу без електрики. Однак такий степлер має і недоліки. При роботі ви повинні докласти певних зусиль. Використовуйте його для оббивки меблів, каркас якої виконаний з масиву хвойних порід деревини.
2
Якщо ви працюєте з більш твердим матеріалом, таким як ДСП, то зверніть увагу на степлери потужніший. Визначити потужність ви можете досить просто. Для цього подивіться в характеристиках максимальну довжину використовуваних скоб. Деякі степлери здатні забити тільки 8 мм скобу, а деякі - 14 мм і більше.
3
Для більш складної роботи використовуйте електричний степлер. Він зручний в роботі. Добре підійде для перетяжки меблів в домашніх умовах. Існують моделі за допомогою яких ви можете виконати роботу на професійному рівні. З недоліків потрібно відзначити низьку скорострільність. В хвилину відбувається близько 20 пострілів. На ринку досить багато китайських підробок. Ціна їх не перевищує 800 руб.
4
Хороший електричний степлер коштує приблизно в два рази більше. Якщо ви хочете перетягти один диван, то придбайте на ринку найпростішої електростеплера. Якщо ж плануєте займатися оббивкою меблів професійно, то його буде недостатньо. При покупці перевірте силу удару. Також зверніть увагу на тип скоб, які використовуються в даному степлером. Існують моделі, які мають зручний носик, що дозволяє дістатися до важкодоступних місць і точно позиціонувати забивання скоб.
5
Пневматичні степлери вважаються найкращими. Вони швидкі, сильні і надійні. Швидкість забивання скоб не має обмежень. Такі інструменти використовуються в меблевих цехах. Пневматичний степлер буде працювати тільки при наявності компресора. Саме тому його прийнято вважати стаціонарним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4v13Q9Ppvi8