Як видалити монтажну піну.

При установці дверей як вхідних, так і міжкімнатних, при заміні вікон, ви можете зіткнутися з проблемою очистки поверхонь від монтажної піни. Піна може потрапити на пофарбовану раму або косяк двері, впасти на підлогове покриття. Перш ніж використовувати будь-який засіб для видалення монтажної піни, спробуйте його дію на непомітній ділянці або окремому шматочку матеріалу.
Вам знадобиться
 • Видалення свіжої монтажної піни
 • - спеціальна рідина для промивки будівельних пістолетів
 • - рідина для зняття лаку
 • - оцет
 • - ганчір'я
 • - ватяні диски
 • Видалення засохлої монтажної піни
 • - спеціальний засіб для видалення затверділої піни
 • - кисть
 • - шпатель
 • - дрантя
 • - препарат «Димексид»
 • - кухонна губка з жорсткою стороною
 • - ніж
 • - зубна щітка
Інструкція
1
Видалення свіжої монтажної пени.Незатвердевшую монтажну піну з поверхонь видаляйте спеціальною рідиною для промивки пістолетів. Перевірте дію цього засобу на матеріал в малопомітній місці. Якщо поверхня залишилася стійкою до дії агресивного середовища, не пошкодився верхній шар, що не облізла фарба, тоді змочуйте засобом дрантя і відтирати свіжу монтажну піну .
2
Маленькі краплі свіжої монтажної піни видаляйте рідиною для зняття лаку. Змочіть ватяний диск рідиною і протріть забруднене місце.
3
Пена, яка потрапила на глянсову або матову кахельну плитку, видаляється столовим оцтом. Налийте на ганчірочку оцет і покладіть її на забруднену ділянку. Потримайте 5 хвилин. Потім протріть цієї ж ганчірочкою.
4
Видалення засохлої монтажної пени.Для розчинення сухої монтажної піни купите спеціальний засіб в будівельному магазині. На упаковці засобу повинна бути інструкція по використанню. Зазвичай такі засоби продаються у вигляді пасти або гелю, які наносяться на поверхню пензлем, а потім видаляються шпателем разом з розм'якшеної піною. Не забувайте перевірити дію засобу на непомітній ділянці поверхні.
5
Товстий шар піни зріжте ножем, потім обережно відколупуватися по маленькому шматочку піни, щоб не пошкодити поверхню матеріалу. Візьміть суху кухонну губку. Її жорсткої стороною, потихеньку, відтирати залишки засохлої піни. Не поспішайте, щоб не залишити за собою подряпини.
6
Купіть в аптеці препарат «Димексид». Змочіть їм ганчір'я. Покладіть ганчірочку на запінені ділянку на пару хвилин, обережно, щоб не роз'їло довколишню поверхню. Размягченную піну зчистіть тупим боком ножа або старою зубною щіткою. Препарат очищає як стару, так і свіжу піну .
Зверніть увагу
Якщо піна потрапила на руки, то застосовуйте спеціальні засоби з крайньою обережністю. Без застосування засобів, через кілька днів, піна з рук зійде сама від впливу шкірного сала.
Монтажна піна широко використовується при будівництві та ремонті для закладення швів, стиків і пазів. Працювати їй легко і швидко. Шви і стики зашпаровуються надійно, міцно, але якщо піна потрапила на одяг, то щоб її видалити доведеться дуже постаратися, так як висихає вона швидко і в'їдається в тканину дуже глибоко.
Вам знадобиться
 • - очищувач монтажної піни;
 • - рідина для очищення пістолетів;
 • - ацетон;
 • - ніж або скребок.
Інструкція
1
З будь-якої поверхні зайва монтажна піни просто зрізається гострим ножем або її видаляють відразу, як тільки вона вийшла за межі допустимого шва закладення. Піна наноситься будівельним пістолетом, для очищення якого використовується спеціальна хімічна рідина у флаконах або аерозолях. Також існує хімічний очисник монтажної піни. Всі ці препарати продаються в гіпермаркетах товарів для будівництва та ремонту. Тому, затіваючи ремонт, відразу приготуйте все необхідне. Адже при проведенні будівельних та ремонтних робіт ніколи неможливо відразу передбачити, що доведеться чистити і відтирати, а доведеться це робити обов'язково, тому що навіть при самому акуратному використанні будь-яких засобів можуть трапитися неприємні несподіванки.
2
Для очищення одягу максимально зробіть видалення основного шару потрапила піни механічним способом. Зробити це ви можете руками, ножем, скребком, залежно від забрудненого матеріалу.
3
Нанесіть очищувач для пістолетів на пляму густим шаром. Залиште на 30 хвилин, знову зробіть механічну очистку, ретельно розминаючи виріб в руках. Нанесіть рідина вдруге, залиште на 30 хвилин, виперіть виріб звичайним способом.
4
Для використання очищувача з аерозолю, густо збризніть пляма від піни, залиште на 30 хвилин, очистіть матеріал механічним способом. При необхідності повторіть обробку, виперіть тканина.
5
Все очищають склади для монтажної піни складаються зі складної хімічної структури, але у всіх є ацетон, який є основним інгредієнтом всіх хімічних очисників. Тому зняти монтажну піну ви можете спробувати звичайним ацетоном. Густо нанесіть на забруднення, пам'ятайте пляма в руках, повторіть, якщо це необхідно. Виперіть виріб.
6
Іноді піна відразу не видаляється повністю, але при повторних очистках вона поступово зникне. Тому навіть якщо вам з першої спроби не вдалося зчистити все плями, не впадайте у відчай, вони обов'язково поступово втечуть.