Як пофарбувати сходи.

Якщо ви вирішили пофарбувати свою драбину , то вигляд приміщення і самих сходів стане набагато краще. На її довговічність впливають такі чинники, як вологість приміщення, висока температура, різні тертя. Фарбування сходів або покриття лаком - це найефективніші способи захистити її від передчасного погіршення.
Інструкція
1
Вибір лаку. Лаки, які застосовуються для фарбування сходів, бувають чорні і світлі. Чорні - це пекові і бітумні, а світлі - масляні. Масляні і алкідні лаки, найбільш поширені для фарбування сходів. Вони більш влагоустойчиви.
2
Вибір краскі.Масляная фарба для фарбування сходів, буває густотертая (перед вживанням потрібно розбавляти оліфою), і відразу ж готова до вживання. Найбільш стійка фарба та, яка виготовлена на натуральній оліфі. На штучній оліфі вона набагато дешевше і недовговічна.
3
Вибір кисті. Для покриття лаком і фарбою в'язкої консистенції потрібно кругла щетинна кисть. Для фарбування рідкими фарбами та лаками використовують м'яку плоску пензлик.
4
Фарбування. Перед початком роботи змочіть пензлик розчином оліфи. Круглої пензлем фарбувати драбину потрібно зверху вниз. Фарбу необхідно наносити широкими мазками уздовж і поперек структури дерева. Останній мазок проводите завжди уздовж структури. Це дає ідеальне якість фарбування. Плоскою кистю працювати потрібно вертикальними мазками. Перед фарбуванням її щетину потрібно зв'язати так, щоб довжина вільної частини була ширше в два рази пов'язаної. Офарблюйте драбину через сходинку. Коли перші висохнуть, фарбуйте інші. Таким чином сходами можна буде користуватися під час фарбувальних робіт. Після фарбування витримаєте термін висихання, який рекомендує виробник. Після можете наносити другий шар і залиште сохнути драбину на всю ніч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1u_oR1J8y2M